Кардашян у топі з "хвостиком" розповіла, як оголеною говорила з Трампом

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зірка пригадала, як президент їй сповістив про звільнення наркодилерки.

Зірка реаліті-шоу Кім Кардашян, завдяки якій звільнили довічно ув’язнену наркоконтрабандистку, розповіла, як їй сповістили про рішення президента відпустити жінку.

Кардашян стала гостею шоу Джиммі Кіммела, на яке прийшла у велюрових штанях і дивакуватому топі  з "хвостиком" попереду.

Кім Кардашян_1
Getty Images

На запитання ведучого, як очільник США Дональд Трамп повідомив Кім, що вирішив помилувати наркодилерку, світська левиця відповіла:

"Він зателефонував мені. А я була на зніманнях фотосету у Стівена Кляйна, і якщо хтось знає, хто це, то розуміє, що це була фотосесія у стилі "ню". Тож, я оголена. Мій телефон дзвонить. І я така: "Дайте мені халат". Знаєте, я чекала на цей дзвінок, але ж не знала коли це станеться", - сказала Кім.

Джиммі уточнив у зірки, чи була вона оголена коли їй телефонував Трамп, на що Кардашян зауважила, що була у халаті. Кіммел пожартував, що якби Кім сказала Дональду Трампу про те, що світська левиця спілкується з ним, перебуваючи оголеною, то звільнив би усіх ув’язнених у той же час.

Нагадаємо, наприкінці травня Кім Кардашян зустрілася з президентом США Дональдом Трампом, щоб обговорити можливість звільнення 62-річної жінки, яка відбувала довічне покарання за трафік наркотиків і пробула за ґратами 21 рік. Врешті решт, Трамп помилував наркодилерку.

Вибір редакції