Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Тим часом Оля Полякова розповіла, якою буде урочиста подія.

Просто зараз до одного з заміських ресторанів, де відбувається весілля Потапа та Насті Каменських, з'їжджаються зіркові гості.

Читачі сайту ТСН.ua поділилися з нами світлинами тих, хто вже приїхав до закладу. Одними з перших на місці були помічені актор Дмитро Ступка разом з дружиною Поліною Логуновою. Також приїхала вже Тіна Кароль та учасники гурту "Время и Стекло" Надя Дорофєєва та Позитив.

Тим часом у stories свого Instagram співачка Оля Полякова розповіла деякі подробиці з цієї події. Так от зірка повідомила, що вестиме церемонію ведучий Юрій Горбунов, і, звичайно, на заході буде Катерина Осадча.

"Вони поріднилися, мешкають поруч", - сказала Полякова, певно натякаючи, що знаменитості не просто сусіди, а й куми. Подейкують, що Потап є хрещеним батьком сина Осадчої та Горбунова.

На запитання юзерів, чи вже розписалися Настя та Потап, Полякова відповіла, що не знає, однак припускає, що цілком можливо, оскільки гостей кликали на четверту годину. Оля додала, що, скоріше за все, у зіркової пари була виїзна церемонія.

Залиште свій коментар

Вибір редакції