Категорична Вайкуле запевнила, що її дружба та вподобання непідвладні політиці

Зірка залюбки гастролює Україною.

Відома співачка Лайма Вайкуле, яка відкрила секрет молодості на новоствореному фестивалі, із задоволенням приїхала в Україну з концертами, йдеться у "Світському житті".

"Я учора прилетіла і все навкруги таке рідне, наче я була тут вчора", - зазначила зірка.

Лайма запевнила, що "ні хвилини не розмірковувала" над тим, чи їхати в Україну.

Вайкуле має чітку позицію в рамках напруженої ситуації між країнами, і ця позиція не має політичного підтексту.

"Я не хочу бути в політиці. Я ніколи не змінюю своїх друзів. Я ні в якому варіанті не буду через політику змінювати свою любов до чогось. Просто в мене такий поганий характер. Любіть мене такою, яка як є. Я нічого поганого ніколи в житті не робила. І страждання будь-якої людини для мене завжди біль. Мені не важливо, росіянин він, українець, китаєць. Коли був землетрус в Японії, я мал не збожеволіла. Пропонувала у посольстві проживання у себе, хоча нікого не знаю. В нас життя лише одне, тому я до цього ставлюся особливо", - поділилася артистка.

Зірка, яка радувала прихильників виконанням пісень грузинською мовою, розповіла, чому ще не заспівала українською.

"Усі думають, що так просто співати українською. Для мене це дуже складно, я завжди перепитую: "А що зараз сказали?" Я нічого не розумію і тому не хотіла б, щоб хтось сказав, що я не співаю українською, а знущаюся. Я краще на латишській мові щось скажу", - запропонувала вона.

Не забула виконавиця в Україні і про свого давнього друга – Андрія Данилка. Однак Лайма поскаржилася Катерині Осадчій, що артист був не на зв'язку.

"Я весь час телефоную йому, але він весь час поза зоною. Я Андрія обожнюю. Що стосується Києва, я вважаю його найкрасивішим містом", - розповіла співачка.

Завжди епатажна Лайма вразила несподіваним зізнанням: вона перевтілиться у скромницю.

"Зараз в мене новий стиль скромної жінки. Я більше не хочу випендрюватися. Я подивилася один свій концерт, де вже не знала, що й зробити. Була й в строкатому, й в клітинку, і в червоному, і в зеленому. І це був такий несмак! Не знаю, що про мене в Україні скажуть, але зараз в мене буде дуже стриманий стиль", - заінтригувала зірка.

Наостанок, Лайма підтвердила Осадчій, що її фестиваль "Рандеву", як мінімум цьогоріч, матиме продовження в Юрмалі.

"Так, ми готуємо фестиваль і цього року. Місто попросило, щоб фестиваль тривав чотири дні, але подивимось. Мені ця ідея подобається і буде чудово, якщо все вийде. Я хотіла б запросити багато українських виконавців", - підсумувала артистка.

Нагадаємо, Лайма Вайкуле відмовила у зйомках Playboy через низький гонорар.

ВідеоЛайма Вайкуле не змінює друзів через політику

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: