Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Категорична Вайкуле запевнила, що її дружба та вподобання непідвладні політиці

Зірка залюбки гастролює Україною.

Відома співачка Лайма Вайкуле, яка відкрила секрет молодості на новоствореному фестивалі, із задоволенням приїхала в Україну з концертами, йдеться у "Світському житті".

"Я учора прилетіла і все навкруги таке рідне, наче я була тут вчора", - зазначила зірка.

Лайма запевнила, що "ні хвилини не розмірковувала" над тим, чи їхати в Україну.

Вайкуле має чітку позицію в рамках напруженої ситуації між країнами, і ця позиція не має політичного підтексту.

"Я не хочу бути в політиці. Я ніколи не змінюю своїх друзів. Я ні в якому варіанті не буду через політику змінювати свою любов до чогось. Просто в мене такий поганий характер. Любіть мене такою, яка як є. Я нічого поганого ніколи в житті не робила. І страждання будь-якої людини для мене завжди біль. Мені не важливо, росіянин він, українець, китаєць. Коли був землетрус в Японії, я мал не збожеволіла. Пропонувала у посольстві проживання у себе, хоча нікого не знаю. В нас життя лише одне, тому я до цього ставлюся особливо", - поділилася артистка.

Зірка, яка радувала прихильників виконанням пісень грузинською мовою, розповіла, чому ще не заспівала українською.

"Усі думають, що так просто співати українською. Для мене це дуже складно, я завжди перепитую: "А що зараз сказали?" Я нічого не розумію і тому не хотіла б, щоб хтось сказав, що я не співаю українською, а знущаюся. Я краще на латишській мові щось скажу", - запропонувала вона.

Не забула виконавиця в Україні і про свого давнього друга – Андрія Данилка. Однак Лайма поскаржилася Катерині Осадчій, що артист був не на зв'язку.

"Я весь час телефоную йому, але він весь час поза зоною. Я Андрія обожнюю. Що стосується Києва, я вважаю його найкрасивішим містом", - розповіла співачка.

Завжди епатажна Лайма вразила несподіваним зізнанням: вона перевтілиться у скромницю.

"Зараз в мене новий стиль скромної жінки. Я більше не хочу випендрюватися. Я подивилася один свій концерт, де вже не знала, що й зробити. Була й в строкатому, й в клітинку, і в червоному, і в зеленому. І це був такий несмак! Не знаю, що про мене в Україні скажуть, але зараз в мене буде дуже стриманий стиль", - заінтригувала зірка.

Наостанок, Лайма підтвердила Осадчій, що її фестиваль "Рандеву", як мінімум цьогоріч, матиме продовження в Юрмалі.

"Так, ми готуємо фестиваль і цього року. Місто попросило, щоб фестиваль тривав чотири дні, але подивимось. Мені ця ідея подобається і буде чудово, якщо все вийде. Я хотіла б запросити багато українських виконавців", - підсумувала артистка.

Нагадаємо, Лайма Вайкуле відмовила у зйомках Playboy через низький гонорар.

Відео Лайма Вайкуле не змінює друзів через політику

Залиште свій коментар

Вибір редакції