Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Катерина Бужинська з синіми бровами та у купальнику з кавунами зняла яскравий кліп

Катерина Бужинська з синіми бровами та у купальнику з кавунами зняла яскравий кліп

Артистка представила відео на літній трек "Хіт цього літа".

Українська співачка Катерина Бужинська представила яскравий кліп на літню композицію "Хіт цього літа".

Знімання відео відбувалися перед пандемією коронавірусу і аж в трьох країнах – Домініканській Республіці, Болгарії та, звичайно ж, в рідній Україні.

Автором запального треку став Олексій Малахов, який вже вперше співпрацює зі співачкою. Разом з артисткою вони вигадали нову манеру виконання, в якій не одразу впізнається звичний сильний вокал співачки. Сама Катерина коротко і з гумором коментує свої вокальні перевтілення: "Молодіжний стиль мені теж по плечу".

Знаю, було важко залишатись без тепла дотиків коханої людини, було важко засинати і прокидатись в холодних кімнатах, бачити тих, кого любиш, тільки через плоский екранчик. Ми вистраждали це літо! Не прогавте! Музику – голосніше, бажання – тільки найвідвертіші, хіти – тільки найшаленіші! Насолоджуємося і відпускаємо з рук контроль і проблеми, краще  міцніше обійняти когось давно бажаного і пристрасного!
закликала Катерина Бужинська

У кліпі співачка постає з яскравим макіяжем, який був розроблений для неї екстравагантною візажисткою з Болгарії - Аlex Gan, а також другою візажисткою Тютюшкою Матвієнко.

До слова, спеціально для цього кліпу Катерина Бужинська вигадала оригінальні купальники, її дизайнерські ідеї оперативно були втілені в життя. Ексклюзивні вироби представлені в обмеженій кількості, а вже після прем'єри кліпу зірка планує продавати ці купальники.

Варто відзначити, кліп "Хіт цього літа" - друга режисерська робота Катерини Бужинської, її дебютним кліпом як режисерки стало відео "Ти один на мільйон", зняте на Амальфітанському узбережжі декілька років тому. Моральну підтримку в її режисерських прагненнях і цього разу надав її коханий чоловік Дімітар.

Залиште свій коментар

Вибір редакції