Перейти до змісту
Катерина: День ангела, характер та зірки з таким ім’ям
  • Кількість переглядів 31219

Сьогодні, 7 грудня, Катрусі святкують іменини.

Походження імені Катерина

Ім’я Катерина з давньогрецької означає "вічно чиста", "непорочна". Крім того, існує версія про зв'язок імені з еллінською богинею мороку і чаклунства Гекатою.

Характеристика імені

Позитивні якості Катерини:

  • працьовита;
  • чудовий друг, вміє зберігати чужі таємниці;
  • вміє ухвалювати зважені рішення.

Негативні риси Каті:

  • невпевнена в собі, що ховає за зухвалістю та нахабством;
  • замкнута.

Поведінка Каті залежить від настрою. З труднощами дівчина може впоратися самостійно, не просить допомоги оточення. Якщо проблема не вирішується, може виплеснути гнів на рідних.

Іменини

  • 5 та 17 лютого;
  • 20 березня;
  • 7 та 17 грудня.

Таланти та кар’єра

Катерина може впоратися з будь-якою роботою. Жінки з цим ім'ям стають журналістками, телеведучими, керують інженерними та економічними відділами. Катерина - цінний співробітник. Вона активна, працює на результат, якщо відчує власну вигоду.

Сумісність з чоловічими іменами

Катя буде щаслива у шлюбі з чоловіками, яких звуть: Андрій, Віталій, Денис, Максим, Петро.

Ліпше не крутити романи з представниками сильної статі на ім’я: Вадим, Василь, Всеволод, Микола, Олег.

Українські зірки з ім’ям Катерина

Катерина Осадча

Катерина Осадча_5
пресслужба каналу "1+1"

Катерина Осадча – незмінна ведуча програми "Світське життя", яка днями відсвяткувала 15-річчя. У 14 років Катерина поїхала до Японії працювати моделлю, потім працювала у Франції. Втім, згодом повернулася до України, де побудувала успішну кар’єру телеведучої. Так, Осадча також веде проєкти "Голос країни" та "Танці з зірками".

Катерина Кухар

Катерина Кухар_1
instagram.com/ekaterinakukhar_official

Катерина Кухар – заслужена артистка України та прима-балерина Національного академічного театру опери та балету України імені Тараса Шевченка. Зірка вже декілька років суддя проєкту "Танці з зірками". А нещодавно Кухар стала директоркою Київського державного хореографічного училища.

Катерина Бужинська

Катерина Бужинська_6
Пресслужба Катерини Бужинської

Катерина Бужинська – популярна українська співачка, справжнє ім’я якої Катерина Ящук. Свою кар’єру зірка почала в 90-х. Зірка співає пісні українською, російською, англійською, італійською, іспанською, болгарською мовами та івритом.

Катерина Павленко

Гурт Go-A_6
instagram.com/go_a_band

Катерина Павленко – солістка гурту Go_A, який переміг у нацвідборі на "Євробачення-2020" з піснею "Соловей". Оскільки конкурс перенесли через спалах коронавірусу, гурт представлятиме Україну 2021 року у Роттердамі.

Пісні про Катерину

БиС – "Катя"

Андрій Державін – "Катя-Катерина"

Нагадаємо, раніше сайт ТСН.ua розповів про значення та характер дівчат на ім’я Анастасія. Так, Настя живе одним днем і часто пливе за течією, вважаючи за ліпше довірити свої проблеми долі.