Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Катерина Кухар прокоментувала скандал навколо Полуніна, з яким мала виступити у Національній опері

Балерина розповіла про своє ставлення до вчинку Сергія та зізналася, чи спілкується з ним.

Прима-балерина Національної опери України Катерина Кухар, яка показала свою сукню для святкування Нового року, прокоментувала скандал навколо відомого танцівника українського походження Сергія Полуніна, йдеться у "Світському житті".

Нещодавно Полунін прилюдно підтримав Путіна, показав татуювання із зображенням президента Російської Федерації у себе на грудях та отримав громадянство РФ.

Хоча не так давно український танцюрист приїжджав до України, був у Національній опері, і разом з Кухар відвідав офіційні заходи у Міністерстві культури України. Сергій та Катерина мали запланований спільний виступ у Києві.

Катерина Кухар_1

"Ми знайомі дуже близько і ми повинні були у жовтні танцювати "Лісову пісню", це була пропозиція Сергія танцювати на цій сцені. І, звичайно, мені дуже шкода, що все так сталося. Але він - доросла людина, і я вважаю, що ми всі несемо відповідальність за те, що ми робимо, і, насамперед, перед Богом. У балетному світі, звичайно, Сергій - неординарна особистість, неординарний танцівник", - сказала Кухар.

ВідеоКатерина Кухар прокоментувала скандал з Сергієм Полуніним

Катерина Кухар презентувала шоу на творчому вечорі. На виступ завітали танцюристи із "Танців з зірками". Як тренер, Катерина просто не могла схибити перед ними, отож розповіла, як поставилася до такої відповідальності. Фактично два акти балерина не сходила зі сцени! Катерина розповіла, що аби відновитися, приймає ванну з сіллю. Більше цікавих фактів від прима-балерини дізнайтесь і інтерв’ю!  

Катерина Кухар прокоментувала скандал з Сергієм Полуніним

Для цієї запланованої у жовтні вистави навіть афіші були роздруковані, але її довелося скасувати.

"Виставу скасували, тому що за місяць до неї він поїхав до Криму. І в газетах з'явилась інформація і фотографії того, як Путін вітав Сергія в Криму", - зауважила балерина.

Сергій Полунін і Путін

За словами Катерини, після поїздки Полуніна до Криму і після скасованої вистави, вона з ним більше не спілкувалась.

Нагадаємо, скандал навколо Сергія Полуніна розгорівся у його день народження. 20 листопада на сторінці мікроблогу артиста з'явився знімок президента РФ із закликом "спрямувати йому усі добрі побажання". Це викликало чимало запитань. Потім Полунін розвіяв усі сумніви, виклавши у соцмережі фотографію тату з Путіним, яке він вже давно зробив собі на грудях.

Залиште свій коментар

Вибір редакції