Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Катерина Кухар та Олександр Стоянов в образі андрогінів постануть у новому спектаклі

Зірки балету запрошують на прем’єру балету "Діти ночі".

Українські зірки балету Катерина Кухар та її чоловік Олександр Стоянов, які нещодавно розповіли, як почався їхній роман, постануть у досить відвертому образі у новому надзвичайному спектаклі "Діти Ночі", йдеться у "Сніданку 1+1".

Ця постановка, за словами прими балерини Національної опери України та члена жюрі "Танці з зірками" буде неймовірно цікавим, креативним, сучасним дійством у світі балету.  Спектакль буде під супроводом музики Вівальді та з використанням найновіших світлових рішень.

Постановка планувалася ще три роки тому, але тільки зараз втілилася у життя.

Історія, у якій подружжя постане в образі андрогенів, досить відверта, тому що все відбувається вночі.

"Історія балету пов’язана з ніччю, з нічними істотами, страхами та спокусами, які з’являються вночі. Вампірами та перевертнями. Також у спектаклі будуть дуже гарні відверті костюми, у яких буде достатньо оголеного тіла" - поділилася Катерина.

Спектакль створений за легендою про андрогінів, які вважали себе настільки гарними, що возвели себе у ранг божества. А Зевс розділив їх на дві половинки - чоловічу та жіночу- та кинув на Землю.

"Про те, як андрогени пройдуть шлях, чи зможуть побороти усі людські страхи та спокуси і чи зможе кохання перемогти, ось про що наша постановка", - додала артистка.

Відео Артисти балету Катерина Кухар та Олександр Стоянов розказали цікаві факти про балетні пачки

Катерина Кухар - танцівниця світового рівня і прима-балерина Національної опери України. На сцені і в житті поряд з Катериною чоловік Олександр Стоянов. Їх називають найкрасивішою балетною парою Європи. Разом артисти виховують двох дітей - Тимура і Анастасію. 17 та 18 березня Катерина та Олександр на сцені Національної опери представлять світову прем'єру балету "Children of the Night". А сьогодні артисти разом завітали до студії "Сніданку".

 Артисти балету Катерина Кухар та Олександр Стоянов розказали цікаві факти про балетні пачки

Зауважимо, прем’єра балету "Діти Ночі" запланована на 17-18 березня у національній опері України.

Нагадаємо, днями Катерина Кухар зі сльозами на очах назвала причину смерті її першої дитини.

Залиште свій коментар

Вибір редакції