Катерина Кухар відверто розповіла про післяпологову депресію

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Катерина Кухар відверто розповіла про післяпологову депресію

instagram.com/ekaterinakukhar_official

Також балерина поділилася, як їй вдалося швидко схуднути після народження дітей.

Прима Національного театру опери та балету, суддя проєкту "Танці з зірками" Катерина Кухар розповіла про післяпологову депресію.

Так, у "Світському житті" артистка поділилася, що декілька разів стикалася із цим малоприємним періодом.

"Після перших пологів ти не розумієш, що буде з твоїм тілом, потім ти дивишся в дзеркало і бачиш, що сталося з твоїм балетним тілом. Ти не розумієш, чи зможеш ти повернути собі ту форму, яка в тебе була. Це добре відомо, що для нас зовнішність це 50% успіху", – поділилася балерина.

А повертати допологову фігуру зірці доводилося у стислі терміни. Адже, якби Катерина не з’явилася на сцені, їй довелося б сплатити чималенькі штрафи. Так, за 3 місяці після народження сина балерила вже танцювала на пуантах. Так само і з донькою – за 3 місяці після її народження артистка виступала в Італії у постановці "Лебедине озеро".

"У мене не було шансів, був би великий штраф. Я починала з інтенсивних масажів, потім я почала використовувати хулахуп, щоб повернути талію, живіт у форму. Гімнастика, станок, середина, стрибки, пальці і лише після цього починаються вже репетиції", – пригадала зірка.

Чи була в Катерини Кухар післяродова депресія

Чи була в Катерини Кухар післяродова депресія

Нагадаємо, не так давно розлючена Катерина Кухар повідомила про погрози чиновників. Конфлікт стосується хореографічного училища.

Наступна публікація