Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Катерина Кухар зі сльозами на очах назвала причину смерті її першої дитини

Прима-балерина розповіла про головну трагедію свого життя.

Балерина Національної опери та суддя "Танців з зірками" Катерина Кухар, яка розповіла про свої дитячі страхи, вперше заговорила про болючу втрату своєї першої дитини – доньки, йдеться у "Світському житті".

З тих пір пройшло багато часу, але біль від втрати залишилася. За словами Катерини, ця трагедія перевернула все її життя і змінила її, як особистість, багато чому навчила її.

Катерина Кухар_3
Катерина Кухар

"Втрата дитини була тому, що у неї не відкрилися легені. І коли Олександру (чоловіку Катерини – прим.ред.) рік тому запропонували допомогти ОХМАДИТу і придбати апарат штучного дихання, це був знак згори", - розповіла зі сльозами на очах Кухар.

Дитина була бажаною і довгоочікуваною для балерини.

ВідеоБалерина Катерина Кухар розповіла, як пережила втрату дитини

Легкість польоту на сцені та низка випробувань у життя - шлях Катерини Кухар до визнання і популярності був тернистим. Про головну трагедію свого життя - втрату дитини - вона не може говорити без сліз . Разом із трупою Національної опери України та у парі з чоловіком Олександром Стояновим Катерина майже два місяці гастролювала Францією, а завершила свій тур у Бельгії. Саме там Катерина Осадча зустрілася з українськими зірками, подивилась на підготовку до заключної вистави туру, а також розпитала про особисте.

Балерина Катерина Кухар розповіла, як пережила втрату дитини

"Коли ця трагедія сталася, а сталася вона на пізніх термінах, коли вже практично народжують, я місяць не могла встати з ліжка. Я вживала дуже сильні антидепресанти, снодійні і плакала-плакала-плакала. У житті, напевно, кожній людині дається своє випробування і свій хрест", - зазначила Кухар.

Катерина Кухар_1
Катерина Кухар

Катерина зізналася, що після трагедії навіть хотіла назавжди покинути балет. Повернув її до життя педагог. Вона запропонувала Кухар підготувати нову партію і зіграти Джульєтту.

"Коли я вийшла на сцену, я змогла біль втрати, коли Джульєтта втрачає Ромео, коли вона розуміє, що він помер, виплеснути в глядацький зал", - додала зірка балету.

До слова, Катерина і Олександр виховують двох дітей – сина Тимура і доньку Анастасію. Стоянов зізнався, що хотів би ще мати третю дитину.

Залиште свій коментар

Вибір редакції