Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Катерина Кузнєцова зіштовхнулася із нерозумінням у Росії через підтримку Савченко

Зірка співчуває долі української льотчиці.

Акторка Катерина Кузнєцова вже сім років живе та працює у Москві, маючи проукраїнську позицію і, попри спад пропозицій від вітчизняних режисерів, нарешті отримала бажане, йдеться у "Світському житті".

"Побутують якісь дивні судження, що я – дуже дорога актриса. Хоча це зовсім не так. Іноді я готова знятися цілком безкоштовно, якщо буде гарна історія. Зараз мені запропонували знятися у чотирисерійній історії, і тому вийшло так, що Пасху я завжди святкую з батьками і цьогоріч я об'єднала приємне із корисним: я і працюю, і з батьками", - радіє зірка.

Раніше Катерина зізнавалася, що їй доводиться доволі нелегко жити у Росії із чіткою громадянською позицією. Наразі, за словами Кузнєцової, стан речей не змінився. Більше того, акторка пережила негатив у зв'язку із висловленою підтримкою Надії Савченко у соцмережі.

"Мені здається, виникла невелика конфліктна ситуація, тому що я дуже хвилююся за Надію Савченко і у соціальних мережах я опублікувала її світлину, яку дуже демократично підписала, що нічого не коментуватиму, просто мені боляче та додала два сердечки ніби жовто-блакитний прапор. Мені просто по-жіночому біло її дуже шкода, ми пропустимо всі моменти, хто правий, хто винен – неважливо. Я розуміла, що 22 роки – ця дуже тяжко і боляче і це, в принципі, скалічена доля жінки. І для мене вона, у будь-якому випадку, революціонер. Спочатку я думала, що мене підтримають, але почула багато негативних відгуків. Мене це зовсім не зруйнувало, тому що я вважаю, що б там не було між народами, потрібно лишатися людьми. Це – найголовніше, до чого я прагну. Я люблю свою країну і мені хочеться, щоб мою позицію також поважали", - зазначила акторка.

Наостанок, Катерина зауважила, що після розлучення вона наразі має багато вільного часу і насолоджується цим станом.

"Хтось є, хтось намагається приділяти увагу. Певно, я просто у пошуку, скажімо так", - заінтригувала вона.

Нагадаємо, Катерина Кузнєцова відома глядачеві за ролями у "Кухні", стрічках "Самый лучший фильм", "Война полов", "Залетчики" та іншими яскравими фільмами.

Відео Акторка Катерина Кузнєцова мала неприємності через підтримку Надії Савченко

Залиште свій коментар

Вибір редакції