Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Катерина Осадча пригадала, як сумувала за Батьківщиною під час підліткових поїздок закордон

Зірка "1+1" привітала країну з ювілеєм.

Ведуча "Світського життя" Катерина Осадча, яка провела відпустку в Іспанії, розповіла в ефірі "Сніданку з 1+1", чим для неї є Батьківщина.

Катя привітала рідну країну із 25-річним ювілеєм.

"Зі святом! З Днем Незалежності! Нехай небо буде мирним, нехай світить сонце, не так, як сьогодні. Хоча, як сказав Юра Горбунов тільки-но в ефірі, можливо, це – на щастя. Дощ – на щастя і вітер теж", - припустила зірка.

Осадча також поділилася спогадами про перші дні незалежності України.

"Я ходила в школу, пам'ятаю, ми прийшли до школи в чергове перше вересня, і було інакше. Ми вже прийшли першого вересня в іншу, незалежну країну першого вересня в  школу, де будуть вчити інакше. І це відчуття я пам'ятаю навіть маленькою. Власне, оцей переламний момент незалежності я пам'ятаю незважаючи на те, що мені було зовсім мало років", - зауважила вона.

Телеведуча з юних років часто їздить закордон у відрядження та на відпочинок. Вона поділилася, за чим найбільше сумує під час розлуки із рідною землею.

"Не вистачає українських просторів. Я дуже сумую, в першу чергу, за Батьківщиною. Я достатньо рано поїхала працювати закордон ще манекенницею, вперше в 14 років, потім – в 16. І вже в 14 років, я розуміла, що таке Батьківщина. Дуже круто, коли ти їдеш закордон і починаєш усвідомлювати, що Батьківщина – те саме, що мама з татом. Ти сумуєш за своїм містом, за вулицями, школою. Для мене всі мої місця, вулиці – це Батьківщина"

Катя впевнена, що у 25 років в України все – тільки починається.

Нагадаємо, Катя Осадча розповіла, що відбувається за кулісами "Голосу країни-6" напередодні фіналу.

Відео Катя Осадча згадала перший день незалежної України

Залиште свій коментар

Вибір редакції