Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Катерина Осадча розсекретила, куди збирається поїхати з Горбуновим

Катерина Осадча розсекретила, куди збирається поїхати з Горбуновим

Під час карантину зіркове подружжя об’їздило околиці Києва.

Незмінна ведуча програми "Світське життя" Катерина Осадча розсекретила, куди збирається поїхати разом з чоловіком Юрієм Горбуновим найближчим часом.

Так, знаменитість поділилася, що і далі збирається досліджувати мальовничі місця України.

Багато років тому, коли я повернулась з роботи у Франції, поїхала з татом до мами та брата в Одеську область, де вони відпочивали. Звідти ми разом вирушили до Криму. Вже тоді я зрозуміла, що наша країна надзвичайно багата красою різноманітної і різнобарвної природи. Моря, гори, степи — все неповторне. Я мрію, що колись ми знову зможемо їздити до Криму, і справедливість буде поновлена. А доти, й цього літа зокрема, час мандрувати рештою областей та регіонів України.
поділилася Осадча
Катерина Осадча_2
instagram.com/kosadcha

Також зірка каналу "1+1" розповіла, що вона разом з родиною під час карантину вже об’їздила усі околиці Києва. Тепер попереду у сім’ї нові обрії.

Дуже хочемо вирушити на батьківщину Юри, далі — до Карпат, де виготовляють мою улюблену Косівську кераміку, де досі зберігся бандерівський схрон, де мало людей і де можна дотримуватися всіх норм карантину. Будьте здоровими й мандруйте безпечно.
розсекретила Катерина Осадча

Нагадаємо, зіркове подружжя Катерина Осадча та Юрій Горбунов у перші спекотні дні вирішили не гаяти часу та влаштували відпочинок на яхті. Знаменитості полюбляють активно проводити час.

Залиште свій коментар

Вибір редакції