Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Співачці сьогодні виповнилося 39 років.

Співачка Катерина Бужинська, яка в боді продемонструвала струнку фігуру, відзначає сьогодні день народження.

Перші привітання артистка отримала на сцені - оскільки ще вночі у неї був концерт у Рівненській області. Прихильники привітали її хором на стадіоні. А DZIDZIO зі сцени побажав їй всього найкращого.

Відразу ж після концерту іменинниця вирушила до Греції відзначати свій день народження. Там вона отримала привітання від близьких - чоловіка та дітей.

А ось один з прихильників здивував Катерину незвичайним сюрпризом. Він подарував їй справжнє дерево.

Вранці Бужинській зателефонував кур'єр і повідомив, що на неї чекає габаритний подарунок - апельсинове дерево у власний зріст.

Артистка у своє свято вирішила влаштувати собі невелику фотосесію - зокрема, і з апельсиновим деревом. На знімках вона з'явилася у яскравій сукні із зображенням лимонів, сережках-кісточках та з жовтою пов'язкою в тон літнього вбрання.

За словами співачки, лише декілька днів вона проведе біля моря у Греції, оскільки у неї заплановані в Україні концерти.

"Цей ранок мені запам'ятається надовго! Отримувати такі несподівані сюрпризи - завжди приємно! А ось діти мене теж порадували - старша донька Олена співала приспів однієї з моїх композицій, а Діма і Катя танцювали. Такі подарунки - найцінніші", - зізналася Бужинська.

А ось про подарунок від чоловіка артистка не розповідає, уточнивши, що це те, про що вона давно мріяла.

Нагадаємо, апельсинове дерево - це не перший незабутній сюрприз від шанувальників, який артистка отримала на день народження. Одного разу скульптор з Луцька подарував співачці сертифікат на трильйон чорнобривців, які сам же і виростив.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції