Катерині Кухар підсипали скло під ноги після того, як вона отримала звання народної артистки

Інцидент стався, коли зірка поспішала на сцену під час прем’єри балету "Діти ночі".

Зірка балету і суддя проекту "Танці з зірками" Катерина Кухар, яка стала народною артисткою України, зізналася, що не всі були раді за неї, йдеться у "Світському житті".

Як зізналася Катерина, невідомі підсипали їй скло у опері в той день, коли у зірки була прем’єра балету "Діти ночі".

"Нормально поставилися. Розсипали мені скло на прем’єру на сходинці. Мій пильний костюмер, коли мене вже застібала, я вилітала одразу за нею. Вона мене просто зупинила, я була у пуантах, вона каже: "Стій, скло". Гримерна на другому поверсі, для того, щоб зійти на сцену, треба зійти саме сходинками і на сходинках так добре розсипали скло. Я сама була шокована", - пригадала Кухар.

Прима додала, що здогадується, хто міг таке зробити, однак імен називати не стала.

"Ну звичайно, завжди є добрі люди. Я приблизно можу здогадуватись, що це за добрі люди. Не буду вдаватися у подробиці. Однак тепер, йдучи сходинками, я дивлюся під ноги і ходжу завжди у капцях", - зізналася артистка.

ВідеоКатерину Кухар зі званням "народної артистки" заздрісники привітали битим склом на сходах

Прима-балерина Національної опери Катерина Кухар нещодавно отримала звання Народної артистки України. Цікаво, що заради улюбленої батьківщини Катерина навіть відмовилася від роботи в іспанському Королівському театрі.

Катерину Кухар зі званням "народної артистки" заздрісники привітали битим склом на сходах

Нагадаємо, чоловік Катерини Кухар розповів, як і навіщо навмисно заради неї ламав собі руку. Олександр Стоянов згадав про божевільний вчинок заради коханої.

Залиште свій коментар