Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Катерині Кухар підсипали скло під ноги після того, як вона отримала звання народної артистки

Інцидент стався, коли зірка поспішала на сцену під час прем’єри балету "Діти ночі".

Зірка балету і суддя проекту "Танці з зірками" Катерина Кухар, яка стала народною артисткою України, зізналася, що не всі були раді за неї, йдеться у "Світському житті".

Як зізналася Катерина, невідомі підсипали їй скло у опері в той день, коли у зірки була прем’єра балету "Діти ночі".

"Нормально поставилися. Розсипали мені скло на прем’єру на сходинці. Мій пильний костюмер, коли мене вже застібала, я вилітала одразу за нею. Вона мене просто зупинила, я була у пуантах, вона каже: "Стій, скло". Гримерна на другому поверсі, для того, щоб зійти на сцену, треба зійти саме сходинками і на сходинках так добре розсипали скло. Я сама була шокована", - пригадала Кухар.

Прима додала, що здогадується, хто міг таке зробити, однак імен називати не стала.

"Ну звичайно, завжди є добрі люди. Я приблизно можу здогадуватись, що це за добрі люди. Не буду вдаватися у подробиці. Однак тепер, йдучи сходинками, я дивлюся під ноги і ходжу завжди у капцях", - зізналася артистка.

ВідеоКатерину Кухар зі званням "народної артистки" заздрісники привітали битим склом на сходах

Прима-балерина Національної опери Катерина Кухар нещодавно отримала звання Народної артистки України. Цікаво, що заради улюбленої батьківщини Катерина навіть відмовилася від роботи в іспанському Королівському театрі.

Катерину Кухар зі званням "народної артистки" заздрісники привітали битим склом на сходах

Нагадаємо, чоловік Катерини Кухар розповів, як і навіщо навмисно заради неї ламав собі руку. Олександр Стоянов згадав про божевільний вчинок заради коханої.

Залиште свій коментар

Вибір редакції