Катя Лель шокувала історією про зв'язок з НЛО: Вони забрали мої зуби

Катя Лель шокувала історією про зв'язок з НЛО: Вони забрали мої зуби

Фото: facebook.com/katyalelofficial

Артистка розповіла, що прибульці довгий час її переслідували.

Російська співачка Катя Лель приголомшила історією про те, як мала зв'язок з НЛО.

За словами виконавиці, коли їй було 16 років, прибульці встановили з нею зв'язок. Лель пригадує, що у той день вона разом з мамою та сестрою сиділа за столом, а вікна на кухні виходили на вулицю. І раптом погляд усіх жінок зупинився на якомусь світінні за вікном.

"Як ракети запускають у повітря. Я побачила три вогняно-червоно-жовтих промені опускаються у центр кола. Я розумію, що це бачили всі. Потім сталася тиша", - поділилася Катя.

Коли співачка прокинулася, її налякала сестра Іра, яка дивилася на неї з наляканими очима і просила відкрити рота.

"Сестрі залишили інформацію. Вона з наляканими очима сказала: "Відкрий свій рот". Я відповіла: "Не відкрию". Проте вона таки змусила мене це зробити. Я підійшла до дзеркала, я відкрила рот і я не могла повірити своїм очам. Без болю, без крові. Ну така відстань, десь зуба чотири чи п'ять. Ліворуч нема зубів знизу. Ще і праворуч трохи менше відстань. Я ніколи не видаляла зуби", - зізналася артистка.

Наступного дня після цього Катя почала чути голоси. Зірка не могла спокійно ані їсти, ані спати. Лель зауважує, що і мама, і сестра бачили і пам'ятають, що з нею відбувалося, пише Super.ru

"Прийшли уфологи, у яких є запис. З достовірною інформацією: що у такий-то час, о 21:30, були взяті зуби, з такої-то планети у Катерини Чуприніної 16-ти років за такою-то адресою для експерименту", - розповіла Лель.

Через дев'ять днів після зустрічі з інопланетянами Катя ожила, вперше поїла. Однак прибульці знову до неї прилетіли і цього разу забрали на корабель. Лель пригадує, що  поводилася спокійно. До неї підійшов чоловік років 30 і запитав, чи готова вона. Катя поцікавилася, до чого. А він відповів, що вони її довгий час готували.

"І тут я розумію, що ці пророчі сни у 14 років… Це вони мене готували. Зуби – це той самий чип, за яким можна зчитати все. Не виключено, що десь там є якась планета, де гуляють мої клони", - додала артистка.

Відтоді минуло багато років, Катя переїхала до Москви, вийшла заміж, народила доньку. Проте й досі, запевняє Лель, вона бачить тарілки у центрі міста. Їх вона фіксує на камеру. Цікаво, що й рідні зірки так само бачать НЛО.

"Ми їх бачимо щодня, у мене є записи. Я їх знімаю на відео, об'єкти, що світяться. Вони стежать за мною. Я чоловіку та доньці кажу: "Так, якщо мама зникла, ви знаєте, де я. Без паніки", - сказала Лель.

Нагадаємо, у листопаді 2018-го в Ірландії розслідували появу над країною НЛО. Невідомий об’єкт поруч з літаком помітили пілоти.

Повʼязані теми:

Наступна публікація