"Катя не перша": Віктор Павлік зізнався, що зраджував дружину з іншими жінками

Дата публікації
Перегляди
20к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Катя не перша": Віктор Павлік зізнався, що зраджував дружину з іншими жінками

Фото: instagram.com/repyahovakate

Артист сказав, що колишня дружина за нього не стала боротися.

Український співак Віктор Павлік, який наприкінці червня розсекретив стосунки з 25-річною Катериною Реп'яховою, відверто розповів про подружнє життя з ексдружиною Ларисою.

За словами виконавця, зустрічатися з Катериною він почав тоді, коли ще був одруженим з Ларисою, з якою пробув разом 25 років. Таємний роман пари стрімко набирав обертів, Катя згодом стала концертним директором артиста і саме в роботі, як запевняють, вони по-справжньому закохалися одне в одного, йдеться у програмі "Життя відомих людей".

Та покинути родину  співак не міг. Його син Павло боровся з онкологією і потребував підтримки батька. "На початку я сказав Каті: "Сорі, але в мене є дружина. Сім’ю не лишу", - поділився Павлік.

Артист зізнався, за 25 років подружнього життя його почуття до дружини охололи, та й Катерина була не першою його коханкою. "Між Ларисою і Катею у мене по житті були романи, такі, в легшій формі. Служебні романи. Одна, друга дівчина", - відверто зізнався виконавець.

Дружина співака цілих три роки не помічала його інтрижки, а коли дізналася, вирішила не мовчати й одразу написала розлучниці. 

"Вона написала, що перехідний прапор передає в мої руки. Тобто вона не боролася, вона сказала, як добре, що ви є і взагалі забирайте". Лариса мені казала: "Як так, як ти нас так зраджуєш... Я кажу: "Ну отак, Ларисо, ну… Покохав я Катю, мені з нею добре", - зізнався Віктор.

Та Катя себе розлучницею не вважає, дівчина запевняє, що за своє щастя варто боротися. "Я б пробачення не просила. Якщо йде чоловік, то винуваті обидва. Я своєї провини не відчуваю. За своє щастя варто боротися", - сказала Реп'яхова.

Фото: instagram.com/repyahovakate

Нагадаємо, декілька місяців тому 25-річна кохана Віктора Павліка публічно пообіцяла співакові бути з ним "до старості". Катерина Реп'яхова публічно зізналась у коханні співакові.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
20к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація