Катя Осадча згадала, як п'яний чоловік ліз до неї в кадр фотографуватися

Ведуча поділилася історією, яка трапилася з нею під час роботи.

Беззмінна ведуча програми "Світське життя", а також проекту "Голос країни" Катя Осадча, яка втілила образ працівниці РАЦСу в "Останньому москалі", поділилася курйозами, які траплялися з нею під час роботи.

За словами Осадчої, під час знімального процесу шанувальники можуть дозволити собі влізти в кадр, хапати за руки Катю і просити з ними сфотографуватися.

"У мене колись була така історія... Трапляється, ми знімаємо на заходах, де люди вживають алкоголь, і після третього келиха вони помітно сміливішають. Якийсь наполегливий чоловік кілька разів підходив до мене і вимагав сфотографуватися з ним. Він навіть в кадр заходив, в той час як я записувала інтерв'ю, і обурювався: "Яка ви, Катю! Не хочете з народом зніматися!" - згадала Осадча, пише "Караван історій".

Своєю чергою Катя спробувала коректно пояснити наполегливому фанату, що вона працює.

"Я йому кажу: "От уявіть, що я прийшла до вас в офіс, сіла за стіл і почала висувати претензії, мовляв, чому ви зі мною не фотографуєтеся, навіщо працюєте, чому на мене не звертаєте уваги?" Йому нічого було відповісти. Просто людям складно поставити себе на чуже місце і зрозуміти: я на роботі і при всьому моєму бажанні не можу відволікатися від знімального процесу", - пояснила ведуча.

Нагадаємо, нещодавно струнка Катерина Осадча вразила стійкою на руках. Ведуча продемонструвала асану з йоги.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: