Кава, щедрі чайові та спілкування російською. Подробиці візиту Кутчера і Куніс до Чернівців

Очевидець приїзду зірок до України поділився із ТСН.ua враженнями від зустрічі.

Голлівудське подружжя Міла Куніс та Ештон Кутчер відвідали батьківщину акторки – місто Чернівці. Світлини зірок із України наробили галасу в Мережі.

Селебріті пробули у Чернівцях буквально декілька годин, втім встигли скуштувати місцевої кави.

У розмові із ТСН.ua бариста закладу Coffee-in поділився враженнями від зустрічі зі знаменитостями.

"Вони відвідали Чернівці прольотом. Колись Міла казала, що в Україну не повернеться. Я сидів на вулиці, де побачив Мілу та Ештона, секунд 30 дивився на них, поки не впізнав. У кав'ярні Міла мені сказала, що вони прилетіли сюди на чотири години та додала, що просто хотіла показати Ештону наше місто. Коли я впізнав їх, то сказав напарнику, котрий все ж таки підтвердив, що то вони", - зазначив співрозмовник нашого сайту.

Міла Куніс та Ештон Кутчер в Чернівцях
ТСН.ua
Міла Куніс та Ештон Кутчер відвідали Чернівці

Селебріті спілкувалися російською, а куштували каву та лимонад-подарунок від закладу.

"Міла казала, що часу в них особливо немає. Коли я зробив Ештону каву, то він її трохи розлив на себе. Я з ним привітався, а він мені відповів російською: "Привет, как дела?" Після цього, я з ним не міг вже говорити і сказав – нормально. Ештон дав мені суму, котра набагато перевищує вартість кави, залишивши на чай приблизно 50 гривень. Решти брати не хотів", - пригадує бариста.

Відома акторка українського походження у Чернівцях також говорила російською та замовляла коханому каву. До слова, власник закладу пригостив голлівудську пару лимонадом.

Міла Куніс та Ештон Кутчер в Чернівцях_1
ТСН.ua
Міла Куніс та Ештон Кутчер відвідали Чернівці

"Міла також говорила російською, просила з нею говорити російською, а не англійською. Ми спочатку з нею заговорили англійською, а вона у відповідь сказала російською: "Ні, я приїхала додому, говоріть зі мною російською". Я сказав, що її російська – дуже гарна, а  Міла зазначила, що картає себе за те, що не надто добре її знає", - розповідає очевидець.

Зірки прибули до Чернівців з Будапешта буквально на чотири години.

Міла Куніс та Ештон Кутчер в Чернівцях_2
instagram.com/andreylybitmayonez
Міла Куніс та Ештон Кутчер відвідали Чернівці

"Я запитав, як довго вони будуть у місті, а Міла сказала, що просто захотіла показати чоловікові, де вона народилася. Ештон був у нас вперше - йому сподобалася кава, обрав айріш-каву", - пригадує бариста, додавши, що плямка на футболці Кутчера на фото саме від кави.

Міла Куніс та Ештон Кутчер в Чернівцях_1
instagram.com/andreylybitmayonez
Міла Куніс та Ештон Кутчер відвідали Чернівці

Міла Куніс та Ештон Кутчер відвідали Чернівці _4
Молодий буковинець
Міла Куніс та Ештон Кутчер відвідали Чернівці

Очевидцями приїзду зірок став персонал готелю "Буковина", де жила пара, а також – працівники летовища.

Про візит Кутчера та Куніс повідомив також кінорежисер Сергій Скобун. Він розповів, що подружжя переглянуло частину фільму "Легенда Карпат", а Міла висловила бажання знятися в українській стрічці.

Міла Куніс та Ештон Кутчер відвідали Чернівці _5
Молодий буковинець
Міла Куніс та Ештон Кутчер відвідали Чернівці

Втім, інсайдер ТСН.ua стверджує: фізично на перегляд відео в них часу не було, а зустріч із режисером була спонтанною та короткотривалою. За словами джерела, режисер та актори побачилися, поспілкувалися, Скобун подарував Мілі квіти, і вони розійшлися.

 

Perserverance- Photo credit - m. Kunis

Публикация от Ashton Kutcher (@aplusk)Авг 6 2017 в 10:58 PDT

Нагадаємо, голлівудська акторка Міла Куніс народилась 1983 року у Чернівцях. У віці сімох років майбутня зірка разом із батьками переїхала до США, де оселилася в Лос-Анджелесі.

Залиште свій коментар