Кайлі Дженнер доведеться утримувати батька її дитини, якщо вони розійдуться - ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За законами Каліфорнії, той із батьків, хто багатший, зобов'язаний надавати фінансову допомогу менш забезпеченому.

Статус наймолодшої мільярдерки в історії для Кайлі Дженнер у деяких випадках робить її досить вразливою.

Так, наприклад, як повідомляє видання Mirror, 22-річна зірка може втратити солідну суму грошей під час розставанні зі своїм бойфрендом та батьком дитини 28-річним Тревісом Скоттом. 

Попри те, що пара досі не одружена, а в свідоцтві про народження дівчинки офіційно вказані обоє, то Тревіс у разі розірвання стосунків з Кайлі, може розрховувати на її фінансову підтримку. Оскільки у законі вказано, що той із батьків, хто багатший, зобов'язаний надавати фінансову допомогу менш забезпеченому.

Тревіс Скотт з донькою
instagram.com/kyliejenner

За словами голлівудського адвоката, поки пара живе під одним дахом - гроші Кайлі залишаться при ній. Але, якщо вони роз'їдуться - їй доведеться заплатити Тревісу близько мільйона доларів, оскільки доходи репера у багато разів менші. Тому він зможе попросити через суд фінансову підтримку від матері своєї дитини.

Уточнюється також, що Скотт зможе зажадати гроші, навіть якщо основним опікуном дочки залишиться Дженнер.

Кайлі Дженнер з дитиною
instagram.com/kyliejenner

"Ви повинні розуміти, що закон має на меті захистити права дитини. Кайлі оточує дитину розкішшю. Це означає, що і Тревісу будуть потрібні кошти для підтримки такого рівня життя спадкоємиці. Це зобов'язання ляже на плечі Дженнер", - передає слова адвоката видання.

Нагадаємо, нещодавно Кайлі Дженнер відсвяткувала своє 22-річчя, на яке отримала в подарунок від коханого діамантове кольє, а напередодні свята він засипав її будинок пелюстками троянд.

Залиште свій коментар

Вибір редакції