Кетрін Зета-Джонс підтримала Майкла Дугласа пристрасним поцілунком на публіці

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Через 50 років в Голлівуді актор отримав зірку на "Алеї слави".

Голлівудська акторка та дружина Майкла Дугласа Кетрін Зета-Джонс, яка нещодавно показала, як вони з чоловіком відгуляли свої дні народження, підтримала коханого на відкритті його іменної зірки на голлівудській "Алеї слави".

74-річний актор урочисто відкрив зірку у колі найближчих людей: 49-річної дружини Кетрін Зети-Джонс, 39-річного сина Кемерона і батька Кірка, якому через місяць виповниться 102 роки.

Кетрін Зета-Джонс та Майкл Дуглас_6
Reuters

Лауреат премії "Оскар" і безлічі інших кінонагород насолоджувався тріумфом і дякував членам сім'ї за підтримку, адже він вже 50 років знімається в кіно, а своєї іменної зірки не мав.

Кетрін Зета-Джонс та Майкл Дуглас_7
Reuters

"Я щасливий, що це сталося. Гордий і радий бачити свого сина Кемерона тут . І мій тато тут, якому через місяць виповниться 102 роки. Це так багато значить для мене! Спасибі тобі за поради, натхнення. Хочу просто сказати від щирого серця, що дуже пишаюся тим, що я твій син", - зі сльозами на очах заявив Дуглас, повідомляє видання Рeople.

Кетрін Зета-Джонс та Майкл Дуглас_1
Reuters

Дружину актора також переповнювали емоції і радість за знаменитого чоловіка. Дуглас їй подякував окремо, зазначивши, що тиждень тому вони відсвяткували вісімнадцяту річницю весілля.

Кетрін Зета-Джонс та Майкл Дуглас_2
Reuters

"Дякую тобі за 18 найкращих років мого життя", - звернувся Майкл до дружини.

Акторка своєю чергою, не змогла стримати почуттів і розплакалася. Адже після стількох років подружжя сповнене любові і ніжності, що наочно показало присутнім пристрасним поцілунком під час церемонії.

Кетрін Зета-Джонс та Майкл Дуглас_3
Reuters

На червоному хіднику зірка картини "Маска Зорро" з'явилася в елегантній чорній сукні в горох з відкритими плечима і ефектних світлих туфлях-човниках на високих підборах.

Також підтримати Майкла Дугласа на "Алеї Слави" вирішила колега актора, знаменита акторка Джейн Фонда.

Кетрін Зета-Джонс та Майкл Дуглас_4
Reuters

Нагадаємо, нещодавно 15-річна донька Майкла Дугласа та Кетрін Зети-Джонс пожалілася, що її цькують в школі через старого батька.

Залиште свій коментар

Вибір редакції