Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кевіна Спейсі звинуватили в сексуальних домаганнях до 18-річного сина журналістки

Актор запхав руку в хлопцеві штани і взяв його за геніталії.

Американський актор Кевін Спейсі домагався 18-річного сина тележурналістки Хезер Анру. Жінка та її син дали прес-конференцію у Бостоні, під час якої розповіли подробиці інциденту.

Про це пише Boston.com.

ВідеоЗірка серіалу "Картковий будинок" Кевін Спейсі йде з кіно

За словами Анру, це сталося у липні 2016 року у ресторані на американському острові Нантакет в Атлантичному океані. Спейсі купив її синові кілька алкогольних напоїв, а коли той сп'янів, запхав руку йому в штани і взяв за геніталії. Хлопець намагався вивільнитися, але не зміг. Після цього він запанікував і завмер, каже журналістка.

Це відбувалося в погано освітленому приміщенні, в якому перебувало багато людей. Коли Кевін Спейсі вийшов в туалет, до сина Хезер Анру підійшла невідома жінка і порадила втекти. Хлопець так і зробив. Наступного дня він розповів про все матері.

Анру каже, що її синові було соромно і страшно, через це він не звертався до поліції. Але минулого тижня він написав заяву в правоохоронні органи.

Нагадаємо, Кевін Спейсі став ще одним фігурантом секс-скандалу в Голлівуді після Гарві Вайнштейна. Він зробив камінг-аут, зізнавшись у нетрадиційній сексуальній орієнтації після звинувачень Ентоні Рэппа в домаганнях.

Після цього Спейсі звинуватили в домаганнях ще ряд осіб. Кар'єра знаменитості вже неабияк постраждала.

Залиште свій коментар

Вибір редакції