Кейт Міддлтон на фермі погодувала ягня з пляшечки та потримала в руках змію

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Герцогиня Кембриджська відвідала Північну Ірландію.

Дружина принца Вільяма Кейт, яка днями разом з чоловіком приєдналася до принца Чальза та Каміли Корнуольської під час візиту до Військово-медичного реабілітаційного центру, незаплановано прибула до Північної Ірландії.

Герцогиня Кембриджська відвідала ферму з домашніми та екзотичними тваринами Ark Open Farm, розташовану неподалік від Белфаста. 

Кейт Міддлтон на фермі_3
Associated Press

Свій візит Міддлтон здійснила в рамках реалізації нового проєкту #5BigQuestions, який вивчатиме проблеми дітей в країні. 

Для поїздки Кейт обрала зручне вбрання. Так, на зустріч з працівниками ферми та місцевими жителями герцогиня прибула в чорних джинсах-скінні, улюбленій куртці кольору хакі та високих чоботях. Примітно, що ця пара взуття присутня в гардеробі Кейт вже більше десяти років.

Кейт Міддлтон
Associated Press

В рамках візиту герцогиня познайомилася з вихованцями, що мешкають на фермі.

Кейт Міддлтон на фермі_4
Associated Press

Вона погладила кудлату альпаку, погодувала з пляшечки ягнят та навіть не побоялася потримати в руках пітона.

Кейт Міддлтон на фермі_2
Associated Press
Кейт Міддлтон
Associated Press

Як повідомляється у виданні Daily Mail, ферма відкрилася 1990 року. Спочатку вона спеціалізувалася на розведенні рідкісних порід сільськогосподарських тварин. Проте наразі там створений ряд ігрових майданчиків для дітей, де регулярно проводяться дитячі заходи.

Нагадаємо, нещодавно вчителі Кейт Міддлтон розсекретили, якою вона була у школі. За їхніми словами, вона була дуже працьовитою та добросовісною. Очевидно, що вона була такою ж і в спорті. Вона була приголомшливою спортсменкою і плавчинею. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції