Кейт Міддлтон у розкішній сукні шестирічної давності та принц Вільям з'явились на світському заході

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Королівське подружжя відвідало премію Tusk Conservation Awards 2018 у Лондоні.

Вчора королівське подружжя принца Вільяма та Кейт, які нещодавно зіграли в теніс та покидали списа у графстві Ессекс, здійснили рідкісний спільний вихід у світ.

Герцоги Кембриджські разом з'явилися на премії Tusk Conservation Awards 2018, яка минула в лондонському Банкетинг-хаус.

Кейт Міддлтон та принц Вільям_2
Reuters

Tusk - одна з перших благодійних організацій, покровителем якої принц став ще на початку своєї громадської діяльності. Вона займається охороною дикої природи і захищає природну спадщину країн Африки.

На заході Вільям і Кейт привітали номінантів і висловили наснажливі промови, після чого почалася церемонія нагородження.

Кейт Міддлтон та принц Вільям_4
Reuters

Цікаво, що для виходу Кейт обрала бірюзову вечірню сукню улюбленого дизайнера Jenny Packham, яка змусила всіх говорити про себе.

Кейт Міддлтон та принц Вільям_1
Reuters

Герцогиня Кембриджська вдруге вийшла в світ в одній і тій самій сукні. Вперше Міддлтон з'явилася в ній на публіці цілих 6 років тому на вечорі в Royal Albert Hall. 

Кейт Міддлтон та принц Вільям_5
Getty Images
Кейт Міддлтон 2012 року

Варто зазначити, що поява Кейт Міддлтон в одній і тій самій сукні відбувається не вперше. Так, на нещодавній екскурсії музеєм та експозиції, відкритої напередодні Дня пам'яті полеглих воїнів, герцогиня з'явилася в синій сукні Jenny Packham, яку вже одягала 2016 року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції