"Кейт оскаженіла": Міддлтон звинувачує Меган і Гаррі у жорстокій зраді – ЗМІ

"Кейт оскаженіла": Міддлтон звинувачує Меган і Гаррі у жорстокій зраді – ЗМІ

"Кейт оскаженіла": Міддлтон звинувачує Меган і Гаррі у жорстокій зраді – ЗМІ

Фото: Getty Images

Усе через те, що після від'їзду герцогів Сассекських на них з Вільямом звалилася подвійна робота.

Дружина принца Вільяма Кейт Міддлтон звинувачує Меган Маркл і принца Гаррі у жорстокій зраді.

Усе через те, що після виходу герцогів Сассекських з королівської родини на них з Вільямом звалилася подвійна робота. Про це пише Daily Mail з посиланням на Tatler.

Так, за словами інсайдера, сили Кейт починають вичерпуватися.

Вона працює як топова директорка компанії, яка постійно зайнята, тільки без особистої вигоди і вихідних. Кейт оскаженіла! Вона в люті через перевантаження. Звичайно, на публіці вона усміхається і завжди має бездоганний вигляд, але все це дається їй важко. Вона виснажена і почувається, наче в пастці.

 розповів інсайдер

Також, дружина принца Вільяма вважає несправедливим, що Меган і Гаррі насолоджуються життям, поки за них працюють інші. Більш того, Кейт обурює, що через роботу, вона мало проводить часу з родиною.

Кейт і Вільям дуже хочуть бути батьками, які можуть поєднувати роботу і виховання дітей. Всі знають про це, тому для них вчинок герцогів Сассекських став жорстокою зрадою.

додало джерело

Крім того, у виданні йдеться, що стосунки Кейт і Меган зруйнувалися на весільній репетиції герцогів Сассекських в травні 2018 року.

Фото: Getty Images

Так, інсайдер пояснив, що герцогиня Кембриджська була налаштована слідувати королівському протоколу в цей день. Втім, між герцогинями виник конфлікт стосовно того, чи повинні подружки нареченої одягати колготки у спекотний день. Кейт, відповідно до протоколу, розуміла, що мала їх вдягнути. Втім, Меган не хотіла, щоб вони це робили. Потім королівська влада "поставила Меган на своє місце" та винесли їй догану за те, що вона говорила зі співробітниками Кенсінгтонського палацу.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що Принц Гаррі та Меган готуються розсекретити королівські таємниці. Невдовзі світ побачить відверту автобіографічну книгу про життя герцогів Сассекських.

Повʼязані теми:

Наступна публікація