Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кіану Рівз вперше за останній час вийшов у світ з новою обраницею – ЗМІ

Актору приписують роман з художницею Александрою Грант.

Особисте життя голлівудського актора Кіану Рівза, який з'явиться у продовженні "Матриці", завжди було оповите таємницею.

Аж от, вдруге за цей рік 55-річна зірка вийшов у світ, тримаючи за руку художницю Александру Грант. Знаменитості відвідали благодійний фестиваль LACMA Art + Film. Кіану у класичному чорному костюмі і чорній сорочці мав зосереджений вигляд, однак камерам усміхався.

Його ж супутниця на червоній доріжці з'явилася у темно-синій сукні до підлоги з v-вирізом та підібраним волоссям. Журналісти одразу приписали парочці романтичні почуття, оскільки вони весь час трималися за руки, посміхалися одне одному та не відходили протягом вечора ані на крок, пише DailyMail.

Кіану Рівз та Александра Грант_1
Getty Images

Зауважимо, що у січні Кіану заскочили разом з Александрою під час вечері. Хоча тоді Рівз запевняв, що він самотній, а Грант є його близьким другом. Можливо, між друзями з часом виникло щось більше.

Кіану Рівз та Александра Грант_2
Getty Images

Принаймні, вже у червні актор разом з Грант з'явився на модному показі чоловічої колекції. І так само не випускав її руки зі своєї та залюбки позував з Александрою фотографам.

Залиште свій коментар

Вибір редакції