Кидався та просив поцілуватися із жінкою: Сейду та Делевінь розповіли про домагання Вайнштейна

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Актриса та модель поділилися своїми одкровеннями.

Секс-скандал навколо кінопродюсера Гарві Вайнштейна доповнюється все новими іменами жінок, котрі заявляють про домагання від нього.

Так, до 17 раніше відомих ймовірних жертв діянь продюсера додалися також модель Кара Делевінь та акторка Леа Сейду.

25-річна манекенниця Делевінь знялася в двох фільмах Вайнштейна – "Паперові міста" і "Тюльпанна лихоманка".

У своєму фотоблозі Кара розгорнуто пояснила, із чим зіштовхнулася під час спілкування із продюсером.

Так, за її словами, перед запрошенням на кастинг Вайнштейн цікавився, чи Кара цілувалася з жінками.

Попри те, що дівчину це питання знітило, вона все ж погодилася на зустріч. І там, каже Кара, продюсер до неї чіплявся.

"Коли я зайшла в номер, я побачила іншу жінку в кімнаті і відразу подумала, що я в безпеці. Але він попросив нас поцілуватися", - продовжує модель.

Кара Делевінь на прем'єрі "Валеріана" у Мексиці_3
Getty Images
Кара Делевінь

Делевінь спробувала вийти з ситуації несподівано та стала співати, після чого сказала, що їй треба вийти і забрати машину. Тоді продюсер захотів її поцілувати, стверджує зірка.

"Він підійшов до дверей, став перед ними і спробував поцілувати мене в губи. Я зупинила його і зуміла вийти з кімнати", - пригадала Кара.

Делевінь таки отримала роль у фільмі Вайнштейна. За її словами, про інцидент вона мовчала, бо не хотіла зашкодити дружині продюсера Джорджині Чепмен, тому що добре спілкується з нею. Жінка, до слова, висловила бажання піти від нього.

"Відтоді я почувалася жахливо, тому що знялася в його фільмі. Я навіть відчувала, що я не заслужила цю роль. Я довго сумнівалася, чи варто взагалі мені говорити про це. Я не хотіла нашкодити його сім'ї. Я почувалася винною, ніби зробила щось неправильне. Мене шокувало те, що багато жінок, яких я знаю, також перебували в таких ситуаціях. Ніхто не говорив про це через страх", - впевнена вона.

Інша імовірна жертва сексуальних домагань Вайнштейна, виконавиця ролі "дівчини Бонда" Леа Сейду також розповіла, як чоловік буквально навалився на неї в Парижі.

Леа Сейду
East News
Леа Сейду

"Ми розмовляли на дивані, коли він раптом накинувся на мене і спробував поцілувати. Я мала захищатися. Він великий і огрядний, тому мені довелося докласти зусиль, щоб дати йому відсіч. Це було не один раз. Але зі мною такий номер не пройде. Він мав інші наміри - я бачила це дуже чітко. Увесь вечір він фліртував і витріщався на мене, як на шматок м'яса. Було важко сказати "ні", оскільки він дуже сильний. Я актриса, а він продюсер. Ми працюємо в однієї сфері, тому його неможливо уникнути. Я бачила, як він діє, як шукає нову жертву. Те, як він дивиться на жінок, щоб знайти ту, з ким він зможе піти. Це найбільш огидне", - цитує зірку The Guardian.

При цьому, наголошує зірка, усі знали, яким насправді є Вайнштейн.

Нагадаємо, усе про скандал із іменем Гарві Вайнштейна можна прочитати у матеріалі ТСН.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції