Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кілька стаканчиків розсолу і танці. Секрети боротьби з похміллям від українських зірок

Селебріті також радять думати як святкувати напередодні Нового року.

Українські зірки поділилися власними способами боротьби із похміллям, серед яких - вчитися на помилках та думати про святкування заздалегідь, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

У великі свята не всі вміють розрахувати власні сили - це стосується їжі і особливо алкоголю. Як швидко позбутися похмілля - питання, яке мучить багатьох.

Співак Павло Зібров 2019-ий рік зустрів без похмілля. Замість шампанського він пив антибіотики і лікувався, бо напередодні застудився. Однак у родини Зібрових є свій перевірений рецепт боротьби з похміллям: той, хто перебрав на Новий рік, п’є зранку декілька стаканчиків розсолу.

Щоби організм не страждав на ранок, Оля Полякова радить думати як святкувати, ще з вечора.

Акторка з "Кварталу 95" Олена Кравець каже, що стримувати себе не потрібно і варто просто вчитися на власних помилках. Влад Яма ж радить "включити музику і танцювати".

Станіслав Боклан вважає, що краще за стародавній рецепт його бабусі нічого не існує.

"Колись моя баба казала – оним онийом лічить. Чим заболіли тим і лічиться. На наступний день невеличка чарчинка допоможе голові прийти до тями", - стверджує артист.

Лікар Галина Незговорова такі способи називає дорогою в нікуди.

"Не існує "здорової" норми алкоголю. Це токсичний продукт. Це треба пам'ятати. Розраховувати на те, що він не буде якимсь чином негативно впливати на організм - дуже хибна думка", - стверджує гастроентеролог.

За її словами, найкраще при інтоксикації рятує вода. Замість келиха шампанського потрібно випити щонайменше втричі більше води, якщо не допоможе - аспірину чи активованого вугілля, а потім, щоби менше боліла голова зробити масаж протягом 30 секунд.

Ще слід їсти легкі бульйони і цитрусові, відмовитися від кави, енергетиків і жирних продуктів. Взагалі про майбутнє похмілля треба думати заздалегідь і під час застілля піднімати келихи з інтервалом хоча б у півгодини. Тоді печінка встигатиме переробляти токсичні речовини.

ВідеоЯк швидко позбутися новорічного похмілля - рецепти від українських зірок

За веселими святковими вечорами часом настає тяжке завтра. Не розрахувавши власних сил з алкоголем люди, буває, дістають похмілля. Як швидко його позбутися - рецепти від українських зірок.

Як швидко позбутися новорічного похмілля - рецепти від українських зірок

Залиште свій коментар

Вибір редакції