Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кількість друзів сторінки "Сніданок з 1+1" у Facebook досягла рекордних 100 тисяч

Це найбільша кількість фанів серед усіх ранкових шоу українського телебачення.

Кількість дописувачів сторінки "Сніданку" на Facebook досягла рекордного показника у 100 тисяч.

Це найбільша кількість фанів серед усіх ранкових шоу українського телебачення – показник в два з половиною рази більший за найближчого "конкурента".

Окрім цього, "Сніданок" найпопулярніший і в Instagram, де кількість фоловерів перевищила 27 тисяч.

Facebook-сторінку "Сніданку з 1+1" адмініструють лише редактори та журналісти програми, а відповідають на запитання і коментарі глядачів її експерти і часто навіть самі гості.

На офіційній сторінці проекту щодня з'являється цікава та актуальна інформація, відбуваються конкурси та вікторини. Так, у грудні минулого року саме завдяки дописувачам сторінки програми під час благодійного аукціону було зібрано майже 90 тисяч гривень на лікування онкохворих дітей.

Також "Сніданок з 1+1" регулярно проводить онлайн-трансляції - як у Facebook, так і на YouTube і Periscope. До речі, трансляцію "залаштунків" "Сніданку.Вихідного" переглянуло більше 35 000 користувачів. А одного разу пряму трансляцію вів навіть пес-оператор – лабрадор на ім'я Джум.

Свої фото просто під час ефіру викладають до всесвітньої Мережі і ведучі програми. А Руслан Сенічкін та ведуча "Сніданку.Вихідний" Валентина Хамайко напередодні вікенду діляться у Facebook рецептами страв та переліком необхідних продуктів для своїх кулінарних шедеврів.

Нагадаємо, що "Сніданок з 1+1" виходить в ефірі телеканалу "1+1" з понеділка по пятницю з 6:45 до 9:30. "Сніданок.Вихідний" - нове ранкове шоу вихідного дня – в ефірі щосуботи та неділі з 8:00 до 10:00 та з 8:00 до 9:00 відповідно.

Стати другом "Сніданку з 1+1" у Facebook можна за посиланням, в Instagram - за цим посиланням. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції