Кім Кардашян оплатила звільненому злочинцю оренду житла на 5 років

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зірка допомогла чоловікові адаптуватися після ув'язнення.

Популярна зірка реаліті-шоу Кім Кардашян, яка активно бореться за права тюремних ув'язнених, здивувала шанувальників своїм благодійним вчинком.

Так, після того, як Кардашян домоглася від Трампа звільнення довічно засудженої наркодилерки Еліс-Марі Джонсон, у січні на свободу війшов Меттью Чарльз. Чоловік провів у в'язниці останні 20 років за ненасильницький злочин, також пов'язаний з наркотиками, повідомляє видання DailyMail.

До речі, саме Чарльз став першим ув'язненим, звільненим у результаті проведеної в'язничної реформи, в розробленні якої Кім брала безпосередню участь.

Однак після двох десятиліть у в'язниці Меттью зіштовхнувся з проблемою адаптації, зокрема, ніхто не хотів здавати йому житло в оренду. Про це дізналася Кардашян і прийшла чоловікові на допомогу, знявши для нього будинок і взявши на себе всі зобов'язання з оплати житла на найближчі п'ять років.

Метью Чарльз
Associated Press
Звільнений Меттью Чарльз

Історією поділився сам Чарльз, емоційно подякувавши зірці у себе в Facebook.

"Кім дізналася про мою ситуацію і допомогла мені. Для мене це просто неймовірно! Вона зробила це не задля привернення уваги, але я не міг не поділитися цією новиною. Моє серце ось-ось розірветься від щастя, і я хочу, щоб ви розділили мою радість зі мною. Спасибі тобі, Кім Кардашян, за всю любов і небайдужість до мене, поки я був за ґратами. Тепер я вільний", - написав Чарльз.

I just received the most wonderful news tonight that I just had to share with everyone. Kim Kardashian-West, through...

Опубликовано Matthew Charles Воскресенье, 10 марта 2019 г.

Нагадаємо, після звільнення довічно ув’язненої наркодилерки, Кім Кардашян взялася рятувати вбивцю. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції