Кім Кардашян отримала прочухана від чоловіка через зустріч з Трампом - ЗМІ

Каньє Вест влаштував скандал дружині.

На зірку реаліті-шоу Кім Кардашян, яка днями зустрілася з президентом США Дональдом Трампом, чекав неприємний сюрприз від чоловіка.

Репер Каньє Вест, який підтримує Трампа, влаштував своїй дружині дикий скандал через те, що вона не запросила його на зустріч з президентом до Білого Дому.

На думку Веста, йому було що обговорити з президентом, а ще він збирався зосередити увагу преси навколо себе, що зовсім не чуже епатажному музикантові, повідомляє Hollywoodlife.

"Каньє відчував, що у нього також є деякі великі ідеї, які йому потрібно обговорити з президентом", - повідомив інсайдер.

Кім, втім, зуміла переконати чоловіка, що йому варто зосередитися на музичній кар'єрі, а час для зустрічі з лідером США знайдеться і трохи пізніше.

І це не дивно, бо саме вчора Каньє Вест влаштував велику вечірку в долині Джексон-Хоул у Вайомінгу з нагоди презентації свого нового альбому YE.

Нагадаємо, це не вперше коли подружжя влаштовує скандали одне одному. Нещодавно Кім Кардашян публічно вичиталу Весту через опубліковані світлини їхнього будинку.

Залиште свій коментар