Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кім Кардашян показала своє обличчя, спотворене псоріазом

Зірка зізналася, що хворобу успадкувала від матері.

Світська левиця Кім Кардашян, яка ще 2016-го року зізналася, що страждає від псоріазу, продовжує публічно говорити про цю хворобу.

Тепер зірка реаліті-шоу написала цілу статтю, у якій закликала людей з такою самою проблемою не опускати руки, а також розповіла, як живе з хворобою. За словами Кардашян, вперше вона знайшла на собі прояви псоріазу 13 років тому. Виявляється, від хвороби страждає мати Кім Кріс Дженнер.

"Я єдина дитина, якій моя мама передала свою автоімунну проблему. Пощастило мені, lol", - написала знаменитість у журналі Poosh.

Кім Кардашян_4
instagram.com/kimkardashian

Кім поділилася, що ніколи й подумати не могла, що зіштовхнеться з псоріазом. І на відміну від мами, у Кардашян вона протікає інакше. Приміром, якщо Кріс допомагає солярій, після якого плями на тілі зникають, то на тілі Кім з'являються опіки.

Світська левиця зізналася, що на початку цього року хвороба, яка до цього пошкоджувала лише тіло, дісталася і обличчя. Як доказ Кім опублікувала моторошні знімки з псоріазом.

Кім Кардашян_2
instagram.com/kimkardashian

"Мені стало дуже комфортно з моїм псоріазом. Де би він не був на моєму тілі, іноді я спокійно його показую, а інколи мені не хочеться бути видовищем, і я ховаю його під мейкапом для тіла. Якщо у вас псоріаз, не дозволяйте йому зруйнувати ваше життя або взяти над вами гору", - закликала Кардашян.

Кім Кардашян_1
instagram.com/kimkardashian

Нагадаємо, що декілька тижнів тому у Кім Кардашян несподівано діагностували дві страшні хвороби. Зірка розповіла, як бореться з хворобами.

Залиште свій коментар

Вибір редакції