Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кім Кардашян пожалілася на вередливу доньку, яка ображає маленького братика

Світська левиця стала гостею шоу Еллен ДеДженерес.

Зірка реаліті-шоу Кім Кардашян, яка готується до операції на матці заради третьої вагітності, стала новою гостею шоу Еллен ДеДженерес.

Знаменитість, здебільшого, говорила про своїх дітей – трирічну Норт та однорічного Сейнта. За словами Кім її донька Норт дуже вередлива та ревнива. Знаменита мама зізналася, що донька більше схожа характером на батька. А от маленький Сейнт – її копія.

Кім Кардашян та діти_3
ellentube.com
Кім Кардашян з донькою Норт

"Норі дуже тямуща. Вона знає (або думає, що знає), як обхитрити нас з Каньє. Вона - копія тата. Такий же характер, говорить так само незвично. Сейнт більше схожий на мене за характером. А ще він дуже милий, такий хороший добрий хлопчик. Норт ображає його цілими днями, а він навіть не плаче!" - дивується Кардашян.

Кім Кардашян та діти_2
ellentube.com
Кім з сином

Відома мама сподівається, що з часом Норт та Сейнт знайдуть спільну мову та потоваришують, проте зараз діти завдають чималого клопоту Кім

"Норт поводиться просто жахливо стосовно нього. Вона дуже ревнує до брата. Спочатку я думала, що це просто період і скоро вона звикне, але ні, нічого подібного. Вона навіть забороняє братові входити до її кімнати! Вона настільки ревнива, що я навіть боюся зайвий раз взяти Сейнта на руки. Через це мені довелося кинути годувати його грудьми - Норі влаштовувала страшні істерики. Коли я годувала грудьми Сейнта, мені доводилося зціджувати частину молока в пляшечку і одночасно годувати і його, і її", – згадала знаменитість.

Кім Кардашян та діти_4
ellentube.com
Діти Кім Кардашян та Каньє Веста

Нагадаємо, наприкінці березня у ЗМІ з'явилася інформація, що Кім Кардашян планує втретє стати мамою. Світська левиця активно відвідує лікарів стосовно цього питання.

Залиште свій коментар

Вибір редакції