Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кім Кардашян приголомшила масштабами ігрової кімнати її дітей

Зірка опублікувала відео у своїй Instagram-Stories.

Відома американська зірка реаліті Кім Кардашян, яка днями заявила, що не планує більше народжувати дітей, наразі показала, який має вигляд ігрова кімната її нащадків.

Відповідне відео вона опублікувала у своїй Instagram-Stories.

Судячи з відео можна зробити висновок, що Кім виділила дітям величезну кімнату, яку розділила зонами так, щоб вони могли гратися, не заважаючи один одному. У кімнаті повно всіляких іграшок: від солдатиків до ляльок і іхніх будиночків. А посеред кімнати розташована гірка.

Серед різномаїття іграшок у діточок світської левиці є і музичні інструменти, зокрема скрипка та барабанна установка.

"Діти успадкували від Каньє любов до музики, тому у нас є мінісцена", - розповіла Кім.

Вона також розповіла, що у кінаті є проектор, який виводить на стіну зображення, тому  діти можуть не тільки грати в кімнаті, але і дивитися фільми.

За словами зірки її дівчатка полюбляють гратися в іграшковий супермаркет. Також у кімнаті є іграшкова кухня, пральна машина та навіть магазин морозива.  

Окрім іграшок, в дитячій є місце і для того, щоб дітлахи могли займатися навчанням і творчістю. За словами Кім, в ігровій діти роблять уроки і займаються малюванням.

Варто зауважити, що усі іграшки та речі в кімнаті розкладені та розставлені суворо по порядку.

Нагадаємо, нещодавно Кім Кардашян повідомила, що не дає своїм дітям м'яса. Вона зізналася, що вся її родина вживає лише рослинну їжу, причому навіть четверо її маленьких дітей також. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції