Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кім Кардашян прокоментувала стан свого здоров'я після страшного діагнозу

Зірка розповіла, як бореться зі страшними хворобами.

Американська зірка реаліті-шоу Кім Кардашян, якій днями діагностували дві страшні хвороби, вперше прокоментувала свій стан здоров'я.

Під час ефіру телешоу Today знаменитість розповіла про схему лікування двох страшних хвороб. Також вона зізналася, що не очікувала у себе хвороби вовчак та ревматоїдний артрит.

"Я знайшла дивного лікаря, доктора Воллеса, який з'ясував причину моєї проблеми. На жаль, мені довелося приймати ліки, щоб боротися з симптомами. Ми вибрали оптимальний план дії. Зараз все під контролем, але аутоімунні проблеми по-справжньому лякають. До недавнього часу я і не думала, що опинюся серед хворих людей. Думки крутяться в голові, думаєш про найгірше. Від усього цього дійсно впадеш в депресивний стан. Я вибралася з нього, але мені було страшно", - прокоментувала свій стан здоров'я зірка.

Лікар Кім Кардашян порадив їй не поспішати з прогнозами, оскільки на його думку, діагноз ставити поки рано.

Окрім того, що у Кім Кардашян діагностували вовчак та ревматоїдний артрит, знаменитість також страждає на псоріаз, який час від часу з'являється на її тілі. А нещодавно зірка показала наслідки псоріазу на ногах та обличчі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції