Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кім Кардашян вперше розповіла про сурогатне материнство: Йти цим шляхом важко

Світська левиця відверто зізналася, що їй було непросто наважитися на цей крок.

Зірка реаліті-шоу Кім Кардашян, у якої невдовзі з’явиться третя дитина за допомогою сурогатної матері, розповіла, як наважилася на цей крок.

За словами Кардашян, їй було непросто зробити це і розуміти, що перших двох дітей вона виносила сама, а третю не змогла.

"Цього разу все інакше. Люди помиляються, якщо думають, що я знайшла легкий вихід. Мені здається, йти цим шляхом важко, тому що ви не контролюєте ситуацію. Звичайно, знаходите людину, якій довіряєте. Однак важко усвідомлювати, що двох перших дітей я змогла виносити сама, а третю не можу. Новий досвід для мене більш складний, ніж попередній", - зізналася Кім, пише Etonline.

Кардашян наголосила, що їй було б легше не звертатися по допомогу до сурогатної матері, однак інакше вона вчинити не могла.

"Якби змогла виносити дитину сама, то так і зробила б", - сказала Кардашян.

Зауважимо, що Кім Кардашян обрала сурогатне материнство, оскільки під час другої вагітності вона зіштовхнулася з важким ступенем гестозу - прееклампсією, а також у Кім були проблеми з прикріпленням плаценти - так звана зрощена плацента.

Нагадаємо, подейкують, що Кардашян та Вест витратили два мільйони доларів на безпеку сурогатної матері. Відома пара доклала чимало зусиль та грошей, аби убезпечити жінку, яка виношує їхнього малюка.

Залиште свій коментар

Вибір редакції