Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кімнати з органним звучанням та для знімань кліпів: Руслана показала свій енергозберігальний будинок

У день народження зірка пустила до своєї хати журналістів.

Сьогодні співачка Руслана святкує день народження, зірці виповнилося 45 років.

З нагоди свята виконавиця вирішила відкрити двері свого знаменитого енергозберігального будинку, куди покликала журналістів.

ТСН.Live також там побувала. Співачка розповіла, що її житло є унікальним і одним з небагатьох у світі, яке занесено до каталогу світових досягнень по будинках, які збудовані на сучасній відновлювальній енергетиці.

Цікаво, що Руслана навіть заробляє на своєму розумному будинку.

"На моєму даху встановлені сонячні панелі, колектори. У нас 10 вітряків. У нас достатньо сонячної вітрякової енергії у цьому будинку, щоб по тарифу віддавати її в електромережу, тобто ми перші українці, які заробляємо на власній енергії. Це невеликі рахунки. Враховуючи, що ми за газ взагалі не платимо, 200-300 гривень, то 10-15 тисяч гривень отак просто, тому що тобі нашару сонце світить, я думаю, що це не зле", - прокоментувала артистка.

Будинок Руслани_1
ТСН.ua

Виконавиця розповіла, що площа її чималого будинку складає приблизно дві тисячі квадратних метрів. У будинку є чотири поверхи. На кожному є спеціальні кімнати, де артистка записує пісні. Також є кімната, у якій Руслана планує знімати кліпи.

"Тут є чотири поверхи. Під нами мастерова студія, аудіо, відео мастерінг. Тут ми записуємо барабани, вокал, гітари. Вище поверхом є спеціальна кімната, яку я створила за прикладом органного звучання, там безліч металевих труб, як в органі. Я записую там спеціальний вокал, я сформувала акустику як в горах. А ще вище, на третьому поверсі, ми будемо знімати кліпи. У нас тут відеопавільйон", - поділилася зірка.

Будинок Руслани_2
ТСН.ua

Руслана у свій день народження влаштувала екскурсію своїм розумним будинком

У стрімі ТСН Live драйвова українська співачка та сьогоднішня іменинниця Ruslana Lyzhychko влаштує екскурсію своїм розумним енергозберігаючим будинком і покаже свята святих – студію звукозапису. Приєднуйтеся до нашої трансляції і пишіть у коментарях свої привітання для Руслани

Опубликовано ТСН Live 23 мая 2018 г.

Однак живе Руслана у іншому будинку, поряд з цим. Між будинками під землею є басейн, щоправда, він ще не добудований.

"Живу я там, наступний будинок. У нас два незалежних будинки. Між ними басейн під землею 25 метрів, він ще не добудований. Тому що ми основні кошти вкладаємо в створення музики зараз", - пояснила виконавиця.

Нагадаємо, що ще у січні "амазонка" Руслана у купальнику на даху свого будинку показувала, як обтералася снігом.

Залиште свій коментар

Вибір редакції