Кінець казки Ані Лорак: шлюб із Муратом Налчаджіоглу розпався після десяти років "сьомого неба щастя"

Дата публікації
Перегляди
11к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Кінець казки Ані Лорак: шлюб із Муратом Налчаджіоглу розпався після десяти років "сьомого неба щастя"

Фото: facebook.com/AniLorak

Тепер співачка остаточно обирає Росію, у Москві житиме і їхня донька.

Казкова історія кохання із сумним кінцем: співачка Ані Лорак через 10 років шлюбу розлучилася із турецьким бізнесменом. Півроку тому чоловіка застукали у нічному клубі в обіймах іншої, але чи точно саме це стало причиною розлучення, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

31 січня – день, який Ані Лорак і Мурат Налчаджіоглу точно запам’ятають. Вже колишнє подружжя поки що не коментують ситуацію – до суду ні він, ні вона не приходять. Це третє засідання з 4 грудня, відколи співачка подала заяву. Своєму адвокату Лорак заборонила коментувати будь-що. "Я не можу відповісти на жодне ваше запитання. Не можу відповісти ні жестами, ні мовою", - заявив він. Представник турецького бізнесмена теж мовчить.

Співачка Ані Лорак офіційно розлучилася із турецьким бізнесменом

Співачка Ані Лорак офіційно розлучилася із турецьким бізнесменом

По завершенні засідання усміхається лише адвокат Лорак, але йде так само мовчки. А секретар раптово обмовлюється, аж поки її не затягують усередину: "Шлюб розірвано". Із Муратом тоді 27-річна Кароліна познайомилася 2005-го на пляжі Анталії. Чотири роки романтики, побачень. а 2009-го – розкішні весілля на дві країни. Лорак не приховувала: "Я дуже рада, я на сьомому небі від щастя". Через два роки в сім’ї народжується донька, але російська агресія 2014-го їх розлучає: Софія залишається з батьком у Києві, а зіркова мати фактично переїздить до Росії. Чоловік, попри це, мріє про сина, а Кароліна в цей час у Москві зізнається, що в їхніх стосунках – криза. Вона навіть просила Мурата її не кидати, а він нарікав, що йому бракує жіночої ласки.

Липень 2018-го, у день, коли Кароліна співала у Баку, Мурат у Києві у власному нічному клубі цілувався, обіймався, перешіптувався і навіть співав для іншої. Відео зради Лорак досі не коментує, зате присвячує чоловікові чергову пісню – і так сталося, прощальну. Брюнеткою-розлучницею виявилась досі нікому невідома Яна Беляєва. Вона закінчила академію адвокатури України і продавала через інтернет брендовий одяг. ТСН  розповіла, що знає чоловіка Лорак три роки, вони дружать, а на відео начебто не вона. Мурат публічно вибачався, на 40-річний ювілей дружини у вересні писав у соцмережі, як безмежно її кохає.

1 вересня подружжя відводить 7-річну доньку в перший класс, сенсацією стає, що пара обирає школу у Москві. Лорак, кажуть в її родині, туди переїхала надовго, дитина відтепер житиме з нею. Причиною ж розлучення стало саме життя подружжя на дві країни. З часу війни на Донбасі українська зірка стає дуже популярною в Росії – і гастролює лише там. "Була надія, щоб жили в одній країні, але все затягнулося і переросло, не вийшло жити на дві країни. Кароліна по-людяному ставиться, сварок немає, всім зрозуміло, з ким буде дитина – залишається з мамою", - пояснив брат співачки Ігор Куєк.

Сімейну кризу, додає брат, зіркова сестра переживала важко – до останнього намагалася зберегти шлюб. Але в підсумку таки змирилася. Нині їй приписують роман зі співаком Сергієм Лазаревим, якого сама Лорак називає найкращим другом. Друзями вони залишилися і з Муратом. І спільне майно, а це нічні клуби, ресторани, квартири – колишнє подружжя теж планує розділити мирно.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
11к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація