Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кінець війні: Сєдокова домовилася з екс-чоловіком про опіку над спільною донькою

Моніка зможе проводити час з мамою на канікулах.

Війна за опіку над спільною донькою Монікою між Анною Сєдоковою та її екс-чоловіком Максимом Чернявським, яка тривала майже півроку, завершилася.

Нарешті колишнє подружжя дійшло обопільної згоди у питанні щодо виховання Моніки і підписало мирову угоду. Згідно з документом, Сєдокова зможе бачитися з 6-річною донькою без камер і без присутності соцпрацівників.

Про мирову угоду між Анною та Максимом повідомила бабуся Чернявського Марина Петрівна, яка останні декілька тижнів закидувала Сєдокову гнівними постами у Instagram.

"Щастя є і я також дуже щаслива, мирова угода підписана! Моніка вже в літаку, летить на Кіпр, до мене, а 19 липня буде велике свято, Моні 7 років і мама готується святкувати. Я впевнена, це буде щось грандіозне для Манюні, її мама це вміє. Думаю, ви все це побачите на її сторінці. Дякую всім, хто допомагав мені, підтримував, правда, мені було дуже важко, дуже дякую, добра вам", - написала бабуся Чернявського у фотоблогу.

Анна Сєдокова з донькою
instagram.com/annasedokova
Анна Сєдокова з донькою Монікою

Жінка додала, що сам документ вона ще не бачила, проте наскільки їй стало відомо, опіка над дівчинкою між батьками поділена 50 на 50.

"Навчатися Мона буде в США, жодних моніторів під час зустрічей з мамою, канікули здебільшого з мамою", - розповіла Марина Петрівна.

Нагадаємо, що на початку травня Анна Сєдокова зізналася, що колишній чоловік Максим Чернявський хоче позбавити її батьківських прав. За словами Анни, екс-коханий хотів одноосібної опіки над 6-річною Монікою. Він аргументував своє бажання тим, що Сєдокова хотіла задіяти дівчинку у телепроекті, Чернявський же хотів, аби донька ходила до школи, замість подорожувати з мамою в рамках телешоу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції