Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зірки вдвох прикрасили сторінки вересневого номеру журналу XXL.

Популярний режисер та продюсер Алан Бадоєв та його підопічна, співачка TAYANNA, яка на обкладинці нового синглу постала у пікантному образі, стали героями вересневого номера чоловічого журналу XXL.

Ця обкладинка стала першою для творчого тандему. Проте крім спільних досить пікантних чорно-білих фото, відвертим стало і інтерв'ю героїв.

Примітно те, що саме в цьому номері Алан Бадоєв став запрошеним головним редактором і без зайвих докорів сумління провів нескромну розмову зі співачкою TAYANNA про сексуальність, еротичні запахи, про головного чоловіка в її житті та чи не боїться вона старіти.

"Старіння придумали люди, які бояться зморшок. Але краса не йде. Якщо є той самий внутрішній храм, про який ми з тобою, Алан, говоримо, то кожна твоя зморшка, кожна зміна твоєї форми органічна та неймовірно приваблива", - поділилася TAYANNA.

 У слові редактора режисер розповів про свій найшаленіший вчинок, чому любить бувати на самоті, а також про найзнаменніші моменти в його житті.

"Безумовно, це народження моєї дитини, моєї дочки Лоліти. Це найбільше відкриття для мене, тому що тоді я був дуже молодий і, можливо, не готовий до цієї події, але серцем дуже чекав його", - зізнався режисер.

Також, Алан Бадоєв поділився з читачами особистою підбіркою світових кіношедеврів, які вплинули на нього як на професіонала своєї справи.

Зазначимо, співачка TAYANNA вже давно є музою Алана Бадоєва. Першим результатом їхньої спільної роботи став вихід альбому "TAYANNA. Портрети". До нього увійшло п'ять треків, кожен з яких був екранізований Бадоєвим.

Нагадаємо, нещодавно TAYANNA прокоментувала роман із сином Коляденка, молодшим від неї на 8 років.

Залиште свій коментар

Вибір редакції