Кіркоров звільнив свого охоронця після інциденту

Дата публікації
Перегляди
1957
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Кіркоров звільнив свого охоронця після інциденту

Кіркоров звільнив свого охоронця / Фото: showbiz.delfi.ua

Лев  Жетеньов працював у артиста 10 років.

Горе-охоронця співака Філіпа Кіркорова, який жбурнув пляшкою в українського фотографа і розбив йому лоба, звільнили.

Цю інформацію офіційно заявила прес-секретар артиста Ольга Алексєєва, пише Комсомольская правда. За словами Алексєєвої, оточення поп-короля не вважає винним охоронця і впевнені, що фотограф навмисно провокував охорону

"Якби фотограф здійснював зйомку на відстані п'яти метрів, ніхто б йому й слова не сказав. Фотографа ніхто не бив і не перекривав об'єктив. Попросили один раз, другий, третій... І замість того щоб знімати Філіпа на відстані, він підбігав до нього впритул і сліпив спалахом. Я підійшла до фотографа і ввічливо запитала: "Для якого видання ви знімаєте?" На що отримала хамську відповідь з вживанням нецензурної лексики, після чого він відштовхнув мене вбік", - розповіла прес-секретар Кіркорова.

Однак Лева Жетеньова, того самого горе-охоронця, який кинув пляшку у представника ЗМІ і який пропрацював у Кіркорова майже 10 років, співак все ж таки вирішив звільнити.

"З огляду на те, що історія набула широкого поширення в ЗМІ, із зазначенням недостовірних подробиць, охоронець на сьогоднішній день звільнений. На жаль, він просто став заручником ситуації, що склалася", - пояснила Алексєєва.

Нагадаємо, на вихідних охорона Кіркорова влаштувала голлівудську бійку в центрі столиці з кривавим кінцем. На горіхи від охоронців отримали фоторепортер і дівчина, що стояла поряд.

Охорона Кіркорова жбурнула пляшкою у фотографа

Охорона Кіркорова жбурнула пляшкою у фотографа

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1957
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація