Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кіркоров вперше прокоментував "замах" на його життя Максимом Галкіним

Артист лишив офіційне звернення у фотоблогу.

Слідом за шоуменом Максимом Галкіним чутки про те, що гуморист замовив вбивство Філіпа Кіркорова у бойовиків "ІДІЛ", ситуацію прокоментував і сам співак.

На сторінці в Instagram Кіркоров залишив пост, у якому висловив все, що думає з приводу цієї інформації. Виконавець репостнув на свою сторінку відеозвернення Галкіна і підписав його:

"Були зовсім інші плани на день, в результаті проводжу його, спростовуючи чергову брехню, що стосується мене і моїх близьких друзів - Максима і Алли. Добре хоч у Максима, Алли та мене вистачає почуття гумору, щоб не приймати це близько до серця", - написав Кіркоров.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Были совершенно другие планы на день, в итоге провожу его, опровергая очередную ложь, касающуюся меня и моих близких друзей - Максима и Аллу. Хорошо хоть у Максима, Аллы и меня хватает чувства юмора, чтобы не принимать это близко к сердцу. А ещё, СЕГОДНЯ, 13 Марта, наверно именно таким вот своеобразным методом, СМИ решили отметить ровно год выхода в свет моего хита всех времён и народов «ЦВЕТ НАСТРОЕНИЯ СИНИЙ», именно под полной «синькой» можно придумать и поверить в подобный бред!!! Единственно , что меня радует сегодня -это мои подписчики - сегодня ВАС СТАЛО 3 МИЛЛИОНА!! Спасиьо Вам! И Спасибо что со мной! Вы- моя защита и мои друзья! Помогайте мне и дальше радовать Вас и бороться с ложью и глупостью, порой так назойливо и активно мешающей жить и говорить правду!!!! ДОСТАЛИ! #Repost @maxgalkinru with @make_repost ・・・ Официальное заявление❗️

Публикация от Филипп Киркоров (@fkirkorov)

Нагадаємо, у Мережі з'явилася інформація, що слідче управління МВС по Дагестану звинуватило чотирьох місцевих жителів в участі об'єднання "Ісламська держава" і підготовці вибуху на концерті Філіпа Кіркорова 2017 року. Пізніше один з бойовиків заявив, що то мав бути не теракт, а вбивство конкретно Кіркорова. І що його замовив чоловік Алли Пугачової Максим Галкін, який приревнував дружину. За вбивство Кіркорова, за словами бойовика, Галкін йому пообіцяв два мільйони рублів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції