Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Світові зірки виступали чітко за своєю музичною програмою, проте глядачі в залі внесли корективи

У київському Палаці спорту відбувся концерт легендарного англійського музиканта Стінга і ямайського регі-виконавця Шеггі.

Концерт почався традиційно з затримки на півтори години, та перші ноти знаменитої пісня Englishman in New York за мить розсіяли смуток від очікування. Спочатку Стінг та Шеггі виконали свої нові композиції, а з другої половини концерту запалили зал своїми хітами десятирічної давності, але у новій інтерпретації.

Під час виконання запланованих 23 пісень виконавці радо спілкувались із залом. Ямаєць під час пісні Dreaming in the U.S.A закликав зал, незважаючи на національну, релігійну, чи расову приналежність мріяти, любити і жити в мирі. А під час свого хіта, присвяченого жінкам, наговорив українським леді купу компліментів.

ВідеоБританський співак Стінг виступив у Києві

У київському Палаці спорту англійський виконавець Стінг дав концерт. Британець співав з ямайським вокалістом Шегі. Артисти прилетіли до Києва у день концерту, а вже сьогодні по обіді вже їдуть з України. Квитки на концерт коштували від двох до десяти тисяч гривень. Публіка несамовито аплодувала та не відпускала співака зі сцени.

Британський співак Стінг виступив у Києві

Особливо бурхливо зал зустрічав всі хітові композиції Стінга, зазвучала по-новому знаменита Shape of My Heart, її виконали одразу в три голоси, а під час виконання пісні Crooked Tree вокалісти показали цілу міні-виставу, в якій Шеггі став судею для британця.

А от запланованими 4 хітами на біс Стінг і Шеггі просто не відбулися. Запальна київська публіка змусила їх ще раз вийти на біс. Публіка несамовито аплодувала і не відпускала співака зі сцени.  Квитки на концерт коштували від двох до десяти тисяч гривень. Кажуть, співак вартий кожної копійки.

Артисти у столиці не затримуються, попри те, що це перші відвідини Шеггі України, вони прилетіли до Києва у день концерту, а вже сьогодні по обіді їдуть з України. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції