Кликав до себе в спальню шестирічну дівчинку: зірка "Форреста Гампа" описала домагання вітчима

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Саллі Філд пережила сексуальні домагання, коли їй було менше 14 років.

Голлівудська акторка, володарка двох "Оскарів" зірка стрічки "Форрест Гамп" Саллі Філд, яка взяла участь у протесті проти Трампазробила сенсаційне зізнання.

Зірка вперше заговорила про психологічну травму, отриману внаслідок пережитих сексуальних домагань з боку вітчима, коли їй було менше 14 років. Про це вона написала у своїх мемуарах In Pieces, повідомляє видання The New York Times.

За словами артистки, її вітчим Джок Махоні, актор і каскадер, за якого її мати Маргарет вийшла заміж 1952 року, регулярно приводив її в спальню і залишався з нею наодинці. Так Саллі стала жити в будинку з вітчимом, який виявляв до пасербиці непідробний інтерес.

Чоловік кликав до себе в спальню шестирічну дівчинку, яка через страх не могла дати йому відсіч. Саллі жила із ґвальтівником протягом довгих восьми років, поки дівчинка не подорослішала.

"Я відчувала себе одночасно дитиною, безпорадною, і не дитиною. Могутньою. Це була влада, і я нею володіла. Але я хотіла бути дитиною", - йдеться в книзі Філд.

Акторка підкреслила, що їй було б набагато легше, якби вона могла думати про своє ґвалтівника тільки в негативному ключі, однак "він іноді перетворювався в чарівника".

Також у книжці Філд розповіла про двох інших випадках домагань, які вона пережила в Голлівуді.

1968 році вона зустрілася з музикантом Джиммі Веббом, вони вжили марихуану, після чого Філд заснула. Коли вона прокинулася, то виявила, що Вебб заліз на неї зверху. Сам композитор зізнався журналістам, що у нього був секс з акторкою.

Інший випадок, описаний Філд, стався під час кастингу для фільму "Залишайся голодним" з Джеффом Бріджесом. Режисер стрічки Боб Рейфелсон зажадав, щоб зірка поцілувала його, в іншому разі він відмовлявся брати її на головну роль.

"Тому я поцілувала його", - зізналася Філд.

Нагадаємо, тема сексуальних домагань останнім часом застрягла на лавах Голлівуду. Так, головним ґвалтівником залишається горезвістний продюсер Гарві Вайнштейн, якого звинуватило більше десятка жінок. Також у гарасменті був звинувачений актор Кевін Спейсі, з якого нещодавно зняли обвинувачення, яким більше 25 років.

Залиште свій коментар

Вибір редакції