Кохана Джанлуки Ваккі в ліфі показала фігуру за два тижні після кесаревого розтину

Кохана Джанлуки Ваккі в ліфі показала фігуру за два тижні після кесаревого розтину

Фото: instagram.com/sharfonseca

Шерон Фонсека вперше показала, який має вигляд після народження донечки.

Молода наречена італійського бізнесмена Джанлуки Ваккі, модель Шерон Фонсека, яка нещодавно народила первістка, показала фігуру за два тижні після кесаревого розтину.

Обраниця 53-річного "мільйонера-танцівника" запостила відвертий знімок у своєму Instagram-акаунті. На світлині молода матуся постала у леопардовому ліфчику та спортивках, демонструючи живіт. Модель розсекретила, що під час вагітності набрала 10 кілограмів.

Фото: instagram.com/sharfonseca

Я поступово повертаюся в форму, але все одно поки не маю такий вигляд, як раніше. Моє тіло змінилося: мені наклали шви після кесаревого розтину, я не відчуваю половини свого живота, у мене з'явилося декілька розтяжок на грудях. Процес відновлення довгий, але зараз я люблю своє тіло навіть більше, ніж раніше

поділилася Шерон

Кохана Ваккі додала, що після появи доньки на світ їй довелося відмовитися від зелених овочів, оскільки дівчинці, яку вона годує грудьми, вони не подобаються.

Зі свого боку, фоловерів Фонсеки потішили її компліментами.

  • Ти неймовірна
  • Маєш чудовий вигляд! Жіноче тіло неймовірне
  • Яка ти красива
  • Ти швидко повернеш свою форму

Нагадаємо, не так давно кохана Джанлуки Ваккі станцювала з ним через два тижні після кесаревого розтину. Молоді батьки зачарували спільним танком.

Повʼязані теми:

Наступна публікація