Кохана жінка Лещенка назвала депутатів "дебілами" за квоти на пісні українською мовою

Анастасія Топольська заявила, що, швидше за все, відмовиться від радіо-шоу на KISS FM.

Відома українська діджейка та кохана жінка нардепа Сергія Лещенка Анастасія Топольська назвала "дебілами" депутатів Верховної Ради, які голосували за закон про українські квоти на музику в радіоефірі.

Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook.

Топольська заявила, що, швидше за все, з 1 листопада їй доведеться відмовитися від свого радіо-шоу на KISS FM, тому що вступає в силу закон, що зобов'язує діджеїв щогодини ставити в ефірі не менше 30% треків з українським вокалом. За її словами, стільки якісної української музики у форматі KISS FM немає.

"Ось це провал... Цікаво, як наші диск-жокеї будуть викручуватися. Я, наприклад, не розумію, як зможу цю ідею втілити в реальність. У нас стільки якісної української музики, що у форматі KISS FM, не роблять. Ось і закінчилася епоха якісної сучасної електронної музики для FM. Особливо для KISS FM та DJ FM", - написала Топольська.

Діджей зазначила, що вона дуже розчарована і сердита і хоче "дати по дупі" депутатам, які голосували за закон про квоти.

"А якщо чесно, то дати б цим відповідальним за такі закони дебілам в Раді по дупі. Не можу повірити, що після 10 років ведення програми мене змушують відмовитися від неї добровільно. Так, все вірно: "змушують" і "добровільно". Та я ж не одна.. Я дуже розчарована і сердита. Дуже", - заявила Топольська.

Зазначимо, що коханий чоловік діджейки Сергій Лещенко був одним з 268 депутатів, які голосували за закон про квоти на радіо.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко підписав закон України "Про внесення змін у деякі закони України щодо частки музичних творів державною мовою в програмах телерадіоорганізацій".

Закон передбачає забезпечення у загальному обсязі мовлення кожної телерадіоорганізації не менше 50% національного аудіовізуального продукту. Згідно із законом, телерадіоорганізації при здійсненні радіомовлення повинні забезпечувати частку пісень державною мовою в обсязі не менш 35% загального обсягу пісень, поширених протягом доби, а також не менше 35% загального обсягу пісень, поширених у кожному проміжку часу між 7.00 і між 14.00 і 15.00 та 22.00.

ВідеоПорошенко підписав закон, який передбачає квоти для музичних творів державною мовою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: