Коханий Злати Огнєвіч приревнував її до "нареченого-індуса" у кліпі

Коханий Злати Огнєвіч приревнував її до "нареченого-індуса" у кліпі

Коханий Злати Огнєвіч приревнував її до "нареченого-індуса" у кліпі

Заради бойфренда артистка змінила сюжет відео.

Співачка Злата Огнєвіч, яка представила кліп на пісню "За літом, за весною", розповіла подробиці знімання цього відео, йдеться у "Сніданку з 1+1".

За словами Злати, вона була змушена шукати компроміси, оскільки її бойфренд був проти відвертих сцен у відео. Зауважимо, що у кліпі Злата грає наречену, яка виходить заміж за красеня-індуса.

"Інтрига в тому, що там були такі відверті сцени і, ви можете побачити, мій наречений в кліпі - індус, він дуже гарний. Але справжній хлопець не дуже гарно поставився до цих відвертих сцен і довелося дещо вирізати. Тому цей кліп виявився більш цнотливий, аніж ми його задумували", - зізналася Огнєвіч.

Також зірка розповіла, що кліп створювався півроку. Уся графіка у відео промальована вручну

"Це дуже кропітка робота. І команда працювала не лише з України, а й з Польщі і півроку вони малювали цей кліп. Тут немає колажів, які можна купити і вставити до свого відео. Все вручну, все унікальне", - наголосила Злата.

Огнєвіч поділилася, що команда Морозов продакшн на чолі з кліпмейкером Юрієм Морозовим, який знімав відео для Злати, мають плани щодо відео.

"Вони хочуть цей кліп везти в Європу на європейський кінофестиваль, я поки що не можу сказати на який, у номінації "Відеокліп", - додала артистка.

Зірка підсумувала, що заради коханого змінила і суть, і подачу кліпу. Спочатку це була історія індійського весілля, його традицій. А потім Злата знайшла інший сенс відео

"Це такий момент, коли мені довелося піти на компроміс в своїй роботі заради коханої людини. Так я хочу показати, що можна і займатися і творчістю, і мати особисте життя і це поєднувати, якщо для тебе дійсно багато значить твій коханий", - сказала Огнєвіч.

Повʼязані теми:

Наступна публікація