Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Коханка Шовковського показала відео, як її побив охоронець чоловіка

Марина Кутепова дає прес-конференцію.

Коханка капітана київського "Динамо" Олександра Шовковського Марина Кутепова дала прес-конференцію, під час якої розповіла, що її чоловік, бізнесмен Сергій Євланчик, не дає їй бачитися із дітьми.

Як передає журналіст ТСН, Кутепова показала відео, на якому охоронець б'є її, коли вона намагається взяти на руки 7-річну доньку Жасмін. Жінка розповіла, що у дитини була дивна реакція на маму.

"Спочатку їй говорили, що мама поїхала у відрядження, потім їй сказали, що мами більше нема. Реакція дитини була дуже дивною. Було видно, що вона дуже сильно оброблена психологічно. Коли я зустрічалася із своїм чоловіком, він дійсно казав, що з донькою працюють психологи. Донька притискалася до мене і у той же час було зрозуміло, що вона боїться. Вона не розуміє, що відбувається", - сказала Кутепова.

Вона додала, що донька була у супроводі няні, яку ще Кутепова наймала на роботу. Також з ними був той самий охоронець, який побив Марину.

"Донька була у супроводі няні, яку я наймала, проте вона лишилася працювати у Сергія, схоже їй добре платять. Також з нею був охоронець, який знає, що я мама. Я бачила його вперше, він почав одразу комусь телефонувати і вигукувати що тут Марина", - розповіла Кутепова.

Нагадаємо, в Мережі з'явилися романтичні фото Шовковського з коханкою. Подейкують, що футболіст вже освідчився своїй пасії.

Відео Кутепова показала відео, на якому її побила охорона чоловіка-бізнесмена

Журналіст ТСН, Тетяна Боковня

Відео Коханка Шовковського показала, як її бив охоронець чоловіка

Залиште свій коментар

Вибір редакції