Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Колега Дмитра Комарова потрапив до лікарні під час експедиції Амазонією

Олександр Дмитрієв раптово захворів.

20 лютого о 22:45 глядачі каналу "1+1" побачать продовження неймовірних пригод "Світу навиворіт" з Дмитром Комаровим у Бразилії.

Ведучий повернувся до Амазонії, аби показати глядачам найпрекрасніші куточки фантастичної країни, в якій безліч приголомшливих місць з чудесами природи та небезпечних і диких тварин.

Цього разу Дмитро Комаров продовжить знайомити телеглядачів з цікавими водами Амазонки, а також її жителями. Вирушивши на озеро Балбіна, ведучий разом з досвідченим риболовом спробував упіймати смертельно-небезпечного хижака – велику чорну піранью з зубами, схожими на хірургічні скальпелі, яка здатна за 2-3 хвилини впоратися зі своєю жертвою. Пізніше Дмитро побачить, як готують традиційну бразильську юшку "Калдирадо" з піраній. Вона дуже схожа на нашу звичайну уху, але на практиці виявилося, що "Калдирадо" набагато ситніша та корисніша. Для амазонських чоловіків це не просто смачний суп, а улюблена страва з цілющими властивостями.

Ведучий-екстремал також відвідає місто на воді, де він побачить школу, церкву, які стоять на сваях у річці. Познайомившись з мешканцями такого незвичного поселення, він дізнається про всі переваги та недоліки такого життя. Одна з небезпек, яка переслідує мешканців – щорічні паводки та хвилі від кораблів, що можуть з легкістю знести будівлю.

Дмитро Комаров разом з оператором Олександром Дмітрієвим будуть змушені змінити свій маршрут через раптову хворобу Олександра. Що сталося з колегою та чим закінчиться їхня експедиція Амазонкою, дивіться цієї середи на телеканалі "1+1" о 22:45 в закадрових моментах, які потраплять до 15-го випуску "Світу навиворіт".

Залиште свій коментар

Вибір редакції