"Коли він був живий, ви його підтримували": друг Майкла Джексона заступився за нього

"Коли він був живий, ви його підтримували": друг Майкла Джексона заступився за нього

Фото: Associated Press

Аарон Картер обурений тим, що поп-короля звинувачують у педофілії.

Друг покійного поп-короля Майкла Джексона, актор Аарон Картер заступився за зірку, яку у стрічці "Залишаючи Неверленд" двоє чоловіків звинуватили у секс-домаганнях в дитинстві.

На думку Картера, Вейд Робсон і Джеймс Сейфчак, - головні герої документальної картини, брешуть. І роблять вони це, аби заробити грошей на імені Джексона. Аарон нагадав чоловікам, що коли співак був живий, то один з них під присягою у суді говорив, що поп-король жодних непристойних дій стосовно нього не робив.

Зауважимо, що Вейд Робсон 2005 року виступав на захист Джексона у справі про розбещення.

"Ви дорослі люди! Так чому ж, коли Майкл був живий, ви обожнювали і підтримували його, давали свідчення під присягою? Коли ж він помер, ви чомусь одразу вирішили нагадати про себе і згадати старі образи! Однак єдине, що ви робите зараз, - це тупцюєте на доброму імені і могилі легенди!" – сказав Картер, пише TMZ.

Цікаво, що у фільмі "Залишаючи Неверленд" ім'я Аарона Картера також згадується. Проте раніше актор вже говорив, що у них з Джексоном була лише дружба. У 15-річному віці Картер бував у маєтку поп-короля, ночував у нього, однак жодних непристойних пропозицій зірка хлопцю не робила.

"Я пам'ятаю, як проводив час з Майклом, коли мені було років 15. Я залишався в його будинку, спав в його спальні. Однак наші стосунки були позбавлені сексуального підтексту. Ми не спали в одній кімнаті і не ділили одне ліжко. Це була нормальна дружба", - згадує Аарон.

Нагадаємо, що після виходу скандального фільму про Майкла Джексона "Залишаючи Неверленд", у якому двоє чоловіків розповідають як поп-король їх домагався у дитинстві, багато хто оголосив артисту бойкот. Так, компанія BBC виключила із ефіру пісні Майкла Джексона, у Лондоні знесли статую поп-королю, а з серіалу "Сімпсони" видалили голос виконавця.

Повʼязані теми:

Наступна публікація