Колін Фаррелл домагається опіки над своїм 17-річним важкохворим сином

Колін Фаррелл домагається опіки над своїм 17-річним важкохворим сином

Associated Press

Актор подав відповідні документи до суду.

Відомий актор Колін Фаррелл вирішив домогтися опіки над своїм дорослим сином Джеймсом Патриком.

Так, стало відомо, що зірка "Александра" і його колишня Кім Борденейв подали заявку на опіку над своїм 17-річним сином, який страждає на важке генетичне захворювання.

Колін Фаррелл та Кім Борднейв, 2003 рік / Getty Images

Так попри те, що хлопчику, вже за кілька місяців виповниться 18 років його батьки прагнуть керувати всіма його потребами.

Яй йдеться у виданні PageSix, у поданих документах зазначається, що Джеймс не може самостійно забезпечити власне здоров'я і благополуччя.

Уточнюється, що хлопчик страждає на синдром Ангельмана - захворювання, яке характеризується затримкою психічного розвитку, порушенням сну, нападами, хаотичними рухами і частим сміхом.

Варто зазначити, що через свій стан юнак не зможе бути присутнім у суді та не має можливості висловити свої вподобання щодо опікунства одного з батьків.

Нагадаємо, не так давно в Мережі з'явилися знімки зі знімань стрічки "Бетмен", в якій Колін Фаррелл грає лиходія Пінгвіна. Цікаво, що саме в цій ролі його неможливо впізнати. На знімках він має доволі гладкий вигляд. Також можна побачити, що у нього залисини на голові і шрами на обличчі.